SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nienawiść do policji"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29642

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
__Cinek__ Weź wyjdź, zastanów się nad sobą i dopiero wróć

50 dollars pachnie mi tutaj milicją i zomo " Krzywko sie odezwiesz zostaniesz spałowany na oczach wszystkich i tyle.
Nikt sie nie wtrąca w nieswoje sprawy, bo skończy jak ten drugi. "

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2008-01-01 18:19:29

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
w Grecji o dziwo dość sporym poparciem cieszą sie partie komunistyczne a to dlaczego?
dlatego że tu nigdy komuny nie było, samemu nie dane mi było mieszkać w czasach komunizmu, i nigdy nie doświadczyli komunizmu, wiec pojęcia o tym mają lub też nie a książek i żywych przykładów.
w PL był komunizm mino tego ze nie chciano go i został od odgórnie narzucony.
nie porównałbym tego do zomo, jak również nie ma organizacji uczących jak "sprzeciwiać" sie takim właśnie organizacjom jak zomo.

Zmieniony przez - 50 Dollars w dniu 2008-01-01 19:18:45

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Grecy z komuna zetknęli się już i to w najgorszy z możliwych spsobów,czyli poprzez wojnę domową(już od wojny do 1949r,o ile mnie pamięć nie myli)

a co do tematu.
Hip-Hop jest mi raczej obcy.Nie interesuje mnie ta subkultura i bardzo sporadycznie słucham tego rodzaju muzyki.Irytuje mnie jednak to że w w swoich utworach wulgarnie jadą po wszystkim co się da.
a)po kobietach
Ona jest zwykła ścierą
Seks maszyna napędzana herą
Full opcja bo jest despero
Samo dno - poziom zero

b) po policji
Sprzedawczyki policyjne,
Chłopczyki policyjne,
***nięci konfidenci,
****e policyjne,
52 cm CHWDP
52 cm dla nich CHWDP (x 2)
Zabij mnie za tą piosenkę, za mój rap, zabij mnie za koszulkę.
Mamy tradycję, ***ać Policję, mamy tradycję ***ać Policję,
mamy tradycję ***ać Policję, mamy tradycję ***ać Policję”


c)propagują złodziejstwo:

„Myślałem z kumplem o czyszczeniu kont
Przez sieć
Kumpel też chce forse mieć
Widzisz nie chce skończyć jak ciec
Jak smieć
Jak szmata
A płyną wciąż lata
...
Inny zna sie na szybach
Wiesz Sony Pioneer Blaupunkt Toshiba
Trach
Szybka forsa krótki strach
Takie życie i taki jego fach
I co czy mam przekreślić go?
Za żyje bardzo o.s.t.r.o.
Chyba nie inny wyprzedaje sie
Kilku za PLN-y maluje
Kto kombinuje
Ten będzie bogaty x2


d) propagują "mordobicia"
Idziemy obić mordy jakimś typom
Przez podwórka i ulice pozdrawiam załogę



oczywiscie ktoś mi moze zarzucić ze to są wyrywki i że nie każdy hiphopowiec jest taki,tyle ze wtedy mamy dokładnie tę samą sytuację z policją...też znajdzie się jakiś matoł który do tej roboty się nie nadaje a resztą jest tak naprawde ok.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Queblo źle to zinterpretowałeś
"Myślałem z kumplem o czyszczeniu kont
Przez sieć
Kumpel też chce forse mieć
Widzisz nie chce skończyć jak ciec
Jak smieć
Jak szmata
A płyną wciąż lata
...
Inny zna sie na szybach
Wiesz Sony Pioneer Blaupunkt Toshiba
Trach
Szybka forsa krótki strach
Takie życie i taki jego fach
I co czy mam przekreślić go?
Za żyje bardzo o.s.t.r.o.
Chyba nie inny wyprzedaje sie
Kilku za PLN-y maluje
Kto kombinuje
Ten będzie bogaty x2

Tede rapuje że nie chce tak skończyć i wcale tego nie pochwala tylko że tak ludzie robią bo nie mają nic innego do roboty a na policje najeżdżają za młodu ( Peja) i debi*le którzy są i zostaną nikim i winią za to całe społeczeństwo bo tak jest najłatwiej (całe hemgpru) poza tym każdy ma swój rozum i powinien umieć wybrać między złem a dobrem a ci co udają nie wiadomo kogo i cały czas jadą po policji nigdzy nie mieli żadnych spraw na komisarjacie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Usunięty przez Cavior za pkt 1 regulaminu
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
Michał o rozumieniu hip-hopu nie ma sensu dyskutować,ale pewnie nie ja jedyny zrozumiałem to tak, inni(niestety bardziej podatni) też,no i później łażą tacy idioci i chwdp na prawo i na lewo rzucają...

nie schodżmy jednak na temat hip-hopu bo to temat o policji.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
ok Queblo interpretacja to sprawa indywidualna ja słucham hip-hopu i odemnie nie uslyszysz hwdp, ****ać policje bo ja mimo wszystko nic do nich nie mam a takie jełopki spod bloku myślą że jakby policji nie bylo to byłoby super ale nie myśleli pewnie o tym że oni w półświatku znaczą mniej niż zero i musieli by gangsterom płacić za ochrone a co do autora tego tematu jak czujesz powołanie to idź do policji uwierz że nikt ci złego słowa prosto w twarz nie powie bo będzie sie bał i tyle wtedy też będziesz wiedzial kto jest prawdziwym przyjacielem bo tacy zostają z tobą na dobre i złe

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
hehehee a mi sie chce smiac jak czytam wasze wszystkie wypowiedzi ogolnie to kazdy ma swoje zdanie ale ja nie popieram zachowan policji poniewaz juz jakos tak wyszlo jak wyladowalem na dolku...
i o tego czasu i paru sutuacji ktore poziniej sie wydarzyly poprostu sa dla mnie skaczeni i tyle ;] ...

-==JaK BoLi To RoŚnIe==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4948
i niemowie tutaj o wszytkich policjantach bo z niekturymi naprawde da sie pogadac i troszke ponegocjowac cene mandatu itd ale zadko na takich trafialem ...

-==JaK BoLi To RoŚnIe==-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Mnie natomiast śmiać się chce, gdy czytam wypowiedzi sfrustrowanych 16latków, którzy (co widać po pisowni) do nauki się nie przykładają, niewiele wiedzą a których hobby jest lądowanie na komisariacie (dobry prognostyk na przyszłość-trzymaj tak dalej, chłopie, daleko zajdziesz ).

Zmieniony przez - Cavior w dniu 2008-01-04 16:16:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nieposzlakowana opinia ?

Następny temat

Najlepszy polski system

WHEY premium