SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nienawiść do policji"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29645

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nienawiść do Policji moim zdaniem przechodzi z wiekiem,czego wszystkim psychicznie wypaczonym młodzieńcom życzę.Szczyt przypada chyba na wiek 15-20 lat i w tym wieku jest większość zadymiarzy stadionowych i innych d****i fanów hasła H.W.D.P.Jak się ich spyta dlaczego mają na koszulkach,czy bluzach te litery,to nawet pewnie nie podadzą żadnych sensownych argumentów,tylko oklepane frazesy.Później mam nadzieję,że większość z tych dzieci dorośleje i prowadzi normalne,dorosłe życie,chociaz tego co czytałem "żołnierze" niektórych gangów wywodzą się właśnie z grup pseudokibiców,czyli jednak stadionowe życie może poorać psychę i dalej panowie mogą mieć wstręt do instytucji Policji,które przeszkadza prowadzić "interesy"

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Ja uważam, ze policja musi być ale jak dla mnie jest ona w złej formie. Tutaj nie chodzi mi o argumenty typu "bo spisują za stanie pod blokiem" bo tutaj to kwestia polityków, którzy ustanawiają ich przywileje. Ale kwestia polega na tym, żeby policja nie przekraczała swoich uprawnień. Np. nie biła podejrzanych (i nie mówić mi tu, że to farmazon!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
tak to jest, że gnojki krzyczą "HWDP!" a jak cos się dzieje to pierwsze co to dzwonią na policje

Business as usual

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
nie dostaniemy "w******l od piesków" kolego bo nie robimy zadym

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No niestety Luk122 to jest prawda. Nie wiem czemu za komuny jak coś zgłosiłeś to byłeś donosicielem, z SB itp. a teraz każdy frajer idzie na policję i jest bohaterem wśród patologicznego społeczeństwa (taki porządny, wszystko zgłasza itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6788 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66930
A powiedz mi mistrzu jeden z drugim co robisz jak ci okradną mieszkanie albo samochód? Wyskakujesz na ulice i lejesz pierwszych 5 z brzegu?

Jak mieliśmy wojsko z poboru to przerabiałem kilku takich "chłopaków z ferajny" szybko pokornieli.Szczególnie w pamięci utkwił mi typ z tatuażem C.H.W.D.P na plecach co nawet pod prysznic chodził w koszulce bo bał się pokazać d****izm jaki nosił a jak przyszło do skoków spadochronowych to się zaparł i nawet do samolotu nie wsiadł.

Więc biore poprawke na takich jak ty

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
to ze nie robisz zadym nie znaczy ze nie dostaniesz w******lu..

Napisze dziwna sprawe.. 4 lata temu pilkarze tak pilkarze Uni Tarnow dostali spalowani przez policje z lasnie Tarnowa..

Wniesli sprawe i uslyszeli to co zawsze by uslyszeli czyli ze rozbijali przystanek itd.. tylko dziwnym trafem policja nie miala dowodow.. przystanek stalw calosci <fotki robiono w dzien po"dewastacji" obie sprawy umorzono .. tak ze niekoniecznie musisz dymic zeby dostac w******l..

No juz napisalem ze Ci co najbardziej kozacza chwdp itd tozazwyczaj najwieksi pekace, a ja tak jak wielu moich znajomych do nich nie nalezmy..

Stop konfidentom..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
pS szkoda ze do pierwszego filmiku nikt sie odniosl jak piesek paluje kolesia ktory.. po prostu wchdzoi do autobusu.. mozei on kogos atakuje ? albo prowokuje.

Macie racje.. wina 16 ltka z Zamoscia bylo tylko te byl na stadionie..

Dupicie o nienawisci a kibice Legii i Widzewa na tle sie dogadali ze siedzieli razem a nienawidza sie.. Bydlo to pisze frazesy zaslyszane kiedys..

Aha i prosze o jakies informacje kiedy ostatnio zdemolowano jakis stadion ? kiedy ostatnio na stadionie byla jakas zadyma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A powiedz mi mistrzu jeden z drugim co robisz jak ci okradną mieszkanie albo samochód? Wyskakujesz na ulice i lejesz pierwszych 5 z brzegu?

Mistrzu, nie mówię o takiej sytuacji, bo tutaj to jest oczywiste. Ale powiedzmy stoi sobie 4 chłopaczków pod blokiem, gadają sobie normalnie, nikomu nie przeszkadzają, a ktoś zawsze musi zadzwonić po policję, ze hałasują itp.

pS szkoda ze do pierwszego filmiku nikt sie odniosl jak piesek paluje kolesia ktory.. po prostu wchdzoi do autobusu.. mozei on kogos atakuje ? albo prowokuje.

Przypuszczam, że to była akcja rewanżowa ale ciężko to stwierdzić nie będąc na tamtej akcji. No niestety tego typu sytuacje się zdarzają :/. Wiem, że kiedyś po meczu policja wyłapywała ludzi z tramwajów za wybijanie lamp. I to nie tyle tych co to zrobili, ale tych, którzy im nie przypasowali... akurat nie widziałem na żywo tego, bo wracałem inną linią, ale mam paru znajomych, którzy jechali tamtą.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2008-04-01 09:47:23
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nieposzlakowana opinia ?

Następny temat

Najlepszy polski system

WHEY premium