SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"nienawiść do policji"

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29650

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
haha teraz zes ***anl jak lysy wlosami o kant stolu..

Oddziel zycie prywatne od kibicki..

jesli ktos wleje mojemu ojcu bo mu sie nie podoba jego lewy but to co innego niz jak leje sie grupa kibicow miedzy soba...

Ps nie raz nie dwa dostalem od kibicow innej druzyny ale zyje, nie polecialem z placzem panie policjancie a mietek spod czworki mne pobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
pracuje w tzw finansach , ale jak już nie będę musiał pracować zawodowo to na pewno jakiś hajs i energię poświęcę na to żeby bycie policjantem w Polsce brzmiało dumnie (może fundnę im jakiś motorek do albo skode superb ..ale to jeszcze nieprędko )
Mr kultura. Pochwal sie gdzie tak dobrze placa ze mozna fundować skody Wszak jestem na szukaniu nowego zajęcia

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
potem odpisze dluzej ale z hip hlopem mam tyle wspolnego co TY z wyprawa na k2..

HH słucham tyle o ile. Mnie nie interesuje wasz styl , że coś jest z undergroundu, nielegalu a coś jest hiphopolo.
Myślisz, że jak napiszesz Peja, Tede, Pezet i kogo tam jeszcze chcesz to masz większy respect, albo, że słuchasz czarnego syfu lub francuskiego seplenienia.

Co do K2 to fakt, że nie byłem, bo nie miałem czasu, mimo, że kumple zdobyli. Ale lodowce zaliczałem i K2 też zalicze, tak, że nie trafiłes kolego...

http://pl.

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ale stary ja ostatni raz hh sluchalem w 1996r na dyskotece 11to latkow nie lapiesz tego ze daleki jestem od hasel chwdp, jp itd ?

jakCi mam to wytlumaczyc ?

pisze co widze tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
temat można zamknąć, gdyż wszyscy sobie wszystko wytłumaczyli...

Zmieniony przez - donpatricc w dniu 2008-04-08 21:27:04

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie to hasełka hwdp i nienawiść do policji jest dobra dla dzieci i różnej maści ulicznych pajacy, złodziei itp
też mnie pare razy czepiali typu "tu nie wolno pić" itp, ale taka ich praca, pilnują porządku i jakoś moja duma na tym nie ucierpiała bo musiałem zmienić miejsce picia - gość robił co musiał, taka praca, tylko że ja nie stoje na winklu całymi dniami walając głupie teksty do przechodniów, nie kroje telefonów i nie bije ludzi dla zabawy i jakoś nigdy z Policją kłopotów nie miałem

policja idealna nie jest, nic nie jest ale pomyślcie sobie co by było bez niej? czy istniała by jakakolwiek państwowość? NIE
rządziły by grupy zbrojne zabierające słabszym wszystko co można, upadła by działalność produkcyjna, naukowa, kulturalna (poza kulturą pajacy w kapturach którzy są cwani zaczepiając w pięciu kobietę wracającą z pracy), panowało by bezprawie

a jeśli się to jakiemuś pajacowi podoba to ********lać do Afryki, tam w co drugim państwie właśnie tak jest - nie ma policji - istny ****a raj dla hwdp pajacy

jeszcze jedno - niektórym sie zdaje że są męscy bo wyzwą policjanta od chui, w 5 skopią leżącego itp - prawdziwym mężczyzną będziesz jak będziesz w stanie utrzymać rodzinę, wstać do zasranej słabo płatnej pracy żeby zarobić na dziecko, a po pracy mimo zmęczenia poświęcić mu czas, pobawić się z nim, zachowywać się odpowiedzialnie - to tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
jeszcze jedno - niektórym sie zdaje że są męscy bo wyzwą policjanta od chui, w 5 skopią leżącego itp - prawdziwym mężczyzną będziesz jak będziesz w stanie utrzymać rodzinę, wstać do zasranej słabo płatnej pracy żeby zarobić na dziecko, a po pracy mimo zmęczenia poświęcić mu czas, pobawić się z nim, zachowywać się odpowiedzialnie - to tyle

Nic dodać nic ująć - Sog .

PS - i jeśli ktoś po Mariusza wypowiedzi ma jeszcze jakieś ale, to radze nikomu już w gadkę nie wchodzić, bo znaczy, że nie przetłumaczysz i nie ma się co denerwować.

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zamiast coś tu dopisywać bukujcie bilety - np do Kenii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 547 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2264
Tam zanim by zdążył powiedzieć chwdp, już miałby granata w ...

sam nie wiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co w Afryce sie wyprawia to piekło na ziemi - 12latki na kokainie z karabinami zrobią z człowiekiem wszystko, ucinają ludziom ręce, nogi, nosy, uszy i puszczają wolno - policja nie reaguje bo jej nie ma
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nieposzlakowana opinia ?

Następny temat

Najlepszy polski system

WHEY premium