SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry plan (?) + suplementacja ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
WITAM WSZYSTKICH
MAM PEWNE WATPLIWOSCI CO DO PLANU MOJEGO TRENINGU JAK ROWNIEZ DO SUPLEMENTACJI PROSZE O POMOC PONIEWAZ MIMO ZE TRZYMAM DIETE SYSTEMATYCZNIE WYKONUJE MOJ PLAN JAK ROWNIEZ BIORE ODZYWKI TO NIE MOGE SPALIC TKANKI TLUSZCZOWEJ NIE WSPOMINAJAC O BRZUCHU KTORY WYGLADA JAK JEDNO PAK CZY JEST COS CO POWINNIENEM ZMIENIC W TRENINGU CZY MOZE W SUPLEMENTACJI MOZE COS DOLOZYC? NIE CHCE STRACIC NA MASIE ...

MAM 25 LAT TRENUJE OD 10 MCY WAGA 103 KG WZROST 187 CM
TRENING:
NIEDZIELA : KLATKA + BICEPS
PONIEDZIALEK : WOLNE
WTOREK : PLECY
SRODA : BARKI + TRICEPS
CZWARTEK : WOLNE
PIATEK : NOGI
SOBOTA : WOLNE
+ CODZIENNIE PRZED SNEM 200 BRZUSZKOW NA KOLYSCE

SUPLEMENTACJA ( WSZYSTKO TREC ) :
BCAA , B COMPLEX, ZMA , MULTIVITAMINA , OMEGA 3-6-9 , MAGNUM 800

UKLADALEM TO SAM NIE JESTEM ZADNYM EKSPERTEM WIEC PROSZE O RADE
DZIEKUJE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziesz się zalewał to przytniesz kcal. Ważne są proporcje b/w/t, o których często się zapomina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
od kiedy sie robi klatka+biceps i barki triceps ?

Elo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5729
a co nie mozna ja robie klata tricho i barki bicho a plecy i nogi same i dobrze jest to po 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do autora tematu, dieta jest ?

Zmieniony przez - mały_paker w dniu 2012-10-14 19:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
anonim_14 ten plan byl na podstawie jednego z sfd ktory ludzie opisali ze prawidlowy i ze sporo w ten sposob dobiera cwiczenia wiec mysle ze to chyba dobrze jest ... a jaka jest twoja sugestia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5729
to jakis leszczyk nie słuchaj go ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
maly_paker tak kolego trzymam diete .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz dorzucić aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5729
napisz jak bierzesz te suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
maly_paker tzn. ze bede musial stracic na wadze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2140
90% ludzi robi triceps+klatka barki+biceps już ci tłumacze czemu jak robisz klatke to tez idzie trochę na triceps i robisz po klace triceps to juz miesien bedzie wykorzystany po co go jeszcze ruszac jak robisz barki tez muszi sie zregenerować .

Elo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple .?

Następny temat

Co brać ?

WHEY premium