SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Mr.OLYMPIA 2012- (Live Stream - str.1)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Ciekawe wyniki-wreszcie sedziowie podjeli jakis kierunek oceny-promujac harmonie grup mieśniowych a nie tylko wielkość bez ładu i składu-niektórzy stracili na tym a niektórzy zyskali(Rhoden)









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
przyjrzałem się zdjęciom, oglądałem livestream i jedna rzecz strasznie mi się nie podobała, a mianowicie to, że Phil na ostatnim comparision round z Kaiem stał bliżej sędziów prawie o krok. Jeżeli była tylko jedno punktowa różnica to to mogło zaważyć, bo dzięki temu byli porównywalni rozmiarowo. Gdyby stali w linii Kai wyglądał by na ciut większego. Zawsze sędziowie ganili za takie coś i kazali ustawiać się w linii. Nie wiem dlaczego tym razem tego nie zrobili...

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Rhoden ma przed soba ale karierie ! Jeszcze widac ze sedziowie IFBB naprawe maja go w glowie

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Lista płac-tych najwiekszych:)




1- "Phil Heath- $250,000

2- Kai Greene-$100,000
3- Shawn Rhoden- $75,000
4- Dexter Jackson-$50,000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7409
dalsze miejsca tez dostaja hajs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
Podsumowując Phil mimo wszystko zasłużył na obronę tytułu bardzo dobra forma niestety Kai przegrał głównie mało doyebanymi barkami Największe zaskoczenie(oczywiście na plus) Rhoden debiut i 3miejsce ale sylwetka kosmiczna proporcje tali do klatki nie z tej ziemii na plus też forma dextera napewno wielkim rozczarowaniem był Wolf i przede wszystkim Evan, który dał dał du.py po całości z formą a nie ukrywam że liczyłem na niego i widziałem go nawet w top6:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11164
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jakieś foty HQ się szykują? Ciekawe, że diebiutant 3, jaka firma za nim stoi? Kai zrobił naprawdę świetną formę, Phil natomiast przy nim wyglądał max na obronę tytułu ale, gdyby startowali z tego samego poziomu , gdyby Phil nie był Mr.O to Kai powinien być 1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6916
Co wy z tym debiutem Rhodena? Już, któraś osoba tak pisze. Przecież on startował w zeszłym roku i 11. był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2006 Napisanych postów 19863 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732174
1. Phil Heath

2. Kai Greene
3. Shawn Rhoden
4. Dexter Jackson
5. Branch Warren
6. Dennis Wolf
7. Toney Freeman
8. Evan Centopani
9. Johnnie Jackson
10. Lionel Beyeke
11. Ben Pakulski
12. Roelly Winklaar
13. Ronny Rockel
14. Essa Obaid
15. Hidetada Yamagishi
16. Baitollah Abbaspour
16. Bill Wilmore
16. Fred Smalls
16. Michael Kefalianos

Yamagishi pietnasty...

Pierwsza piatka - kwalifikacje do Mr.O 2013
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luzne spojrzenie na kulturystyke PRO

Następny temat

Niekończący się konkurs: Body&Power Fan

WHEY premium