SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

-Mr.OLYMPIA 2012- (Live Stream - str.1)

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
Dla mnie topka to 1.Phil.2 Kai. 3.Wolf.4.Centopani.5.Warren.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
1 Phil,Wolf,Warren,Greene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
1.Phil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
k0x
a co sądzicie o Roelly Winklaar ? Ma wgl jakiekolwiek szanse ?


winklaar będzie najprawdopodobniej poza 15...zbyt dużo startów zaliczył już w tym sezonie...wątpię żeby miał wystarczająco siły, żeby cxymś zaskoczyć na scenie... nie wspominając, że zawsze wygląda płasko i na bardzo małego... w tym sezonie poza ac największe dziki nie wychodziły na scene, więc jeżeli w dotychczasowych zawodach wyglądał na małego to teraz będzie wyglądał jak dziecko....

moje typy na finał:
1. phil
2. kai
3. wolf (chociaż znając życie, to mimo, że wolf będzie lepszy to 3 i 4 miejsce będzie na odwrót)
4. warren
5. centopani
6. pewnie dex chociaż liczę, że ktoś wyrzuci z finałowej szóstki

typy dla "maluchów":
1. sami
2. henry
3. raymond
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
to sami startuje czy nie?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 6027 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129060
z tego co mi wiadomo za malo punktów nazbierał i na Olimpie sie nie dostal ale teraz nie wiadomo bo English sie wycofał to moze samiego dadza w jego miejsce oby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
a miał nie startować...jeżeli tak zapowiadał, to nie jestem widać na bieżąco...po ny pro odgrażał się, że pokona englisha...skoro nie ma englisha myślałem, że już przesądzone, że wygra, no może z henrym powalczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Winklaar na pewno wejdzie do 10. Czciciel jak Roelly poza 15 to, Roeckel też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34981
Roeckel w finale bedzie

Sport Pełna Turystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
klata20
Winklaar na pewno wejdzie do 10. Czciciel jak Roelly poza 15 to, Roeckel też.


to że na nordic cup wygrał, nie znaczy, że sytuacja powtórzy się na olympii...rockel był w słabszej formie, bo pewnie szczyt szykuje na olympie właśnie...

winklaarowi zdarzyło się też wygrać z wolfem - i co znaczy, że wygra z nim na olympii...

mogę się założyć, że winklaar nie wejdzie do dziesiątki - 6 już wymieniłem, kto będzie... poza tym rhoden, beyeke, rockel (były finalista olympii), hide (bo zawsze z automatu wchodzi do 10), johnnie jakcson, pewnie kefalianos, morel, sądzę, że też freeman... dla winklaara tam już po prostu nie ma miejsca i tyle w temacie...

na bank nie będzie w 10...czy znajdzie się też poza 15?... sądze, że znajdzie się jeszcze kilku zawodników, którzy mu w tym pomogą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luzne spojrzenie na kulturystyke PRO

Następny temat

Niekończący się konkurs: Body&Power Fan

WHEY premium