SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega Plan 4 dniowy klatka + barki jako priorytet

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Kolego, 5 lat temu, czyli na początku Twojej przygody z siłownią, konsultowałeś swoje problemy w związku z, cytuję: jestem na cyklu deca teść meta w piatym tygodniu , miałeś wtedy 18 lat... To jak sądzę nazywasz treningiem z głową i regularnie?

Więc jeśli myślisz, że to zrobi na nas takie wrażenie, że Hubert blado wychodzi na Twoim tle, to grubo się mylisz! Odrobina pokory by się przydała, mimo trzech medali na Twoim koncie!

Jeśli zaś chodzi o Twoje problemy z kolanami, to jak sądzisz, czy skok o ponad 30kg mięcha, dokonany w efekcie faszerowania się towarem w okresie, kiry młody organizm jeszcze się rozwija, miał na to jakiś wpływ, czy to wyłącznie "wina" wzrostu..?

Liczę na merytoryczną odpowiedź, skoro od moderatora wymagasz czegoś więcej niż przemądrzania się.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
hubert... nie wiem skad sie Ci ludzie biorą, co do tej epidemi kolan, masz racje, u mnie na silce mozna na palcach policzyc lidzi co robia nogi jak sie nalezy, reszta to lamusy...

kolego, skoro trenujesz 7 lat, 6 na "powaznie" to nie umiesz sam planu sobie ulozy z priorytetem?

to nie jest krotki czas, wiec powinnes znac swietnie swoje cialo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
1. Plewer, 5 lat temu miałem przygode z koksem ale to stare dzieje, zanim wziąłem za koks ćwiczyłem na odżywkach dwa lata a więc mój staż to 7 lat (zapomniałem że to już tle czasu minęło). Nie staram się tu nic nikomu udowadniać, bo przez internet to każdy może na sucho wycisnąć 300 i mieć 60 w łapce. Założyłem temat z treningiem, jak zauważyłeś po postach dawno nie zakładałem nowego tematu, bo jak napisałem na początku, nie musiałem i nawet nie chciałem, ale po tych wszystkich latach ćwiczeń czasami przychodzą myśli że może robisz coś nie tak a skoro dajesz z siebie wszystko dążąc do perfekcji to chcesz aby wszystko było dopięte na ostatni guzik... dlatego napisałem tutaj licząc na treściwe wypowiedzi poważnych osób a nie jakieś głupie mądrzenie się i przechwałki. Szkoda, że to forum tak spadło na psy, no ale cóż, nic na to nie poradze. Życze wam udanych przyrostów i żeby żadnego z was nie dopadła "epidemia problemów z kolanami" poooozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Okazało się, że z tymi kolanami jednak wszystko jest dobrze i się opierdzielasz. Trzeba było tak od razu napisać,że ci się nie chce i by nie było problemu.
Dostałeś poważne odpowiedzi. Chciałeś żeby ci wszyscy napisali, że genialny plan?
To idź sobie na inne forum i tam wrzucaj swoje treningi do "oceny", której i tak nie bierzesz na poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
tak Kamilku, masz rację, 7 lat się opierdzielam i nic nie robię a mięśnie i siła mi same rosną, fajnie mam co?? Ale powiem Ci tak w tajemnicy (tylko nie wygadaj nikomu dobrze?) ze jestem genetycznym ideałem, coś jak superman. Jak byłem mały to wyjadałem marchewkę z rosołu i dlatego teraz tak rosnę, uwierz mi że polecam Ci taką marchewkę przed i po treningu a pompa będzie lepsza niż na stejkach od Burneiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
P.S.
właśnie przez takich ludzi jak ten osobnik Kamil1238 którzy nic nie wnoszą do tematu tylko chcą nabić sobie posty, bądź przylizać tyłki kilku osobom i prowokują innych to forum spadło z poziomem trzymanym jakiś czas temu na prawdę wysokim levelu...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby po treningu silowym

Następny temat

Kilka pytań o mięśnie brzucha

WHEY premium