SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega Plan 4 dniowy klatka + barki jako priorytet

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
hmmm to byłoby najlepsze rozwiązanie tyle ze nie wiem do jakiego dnia je dorzucić, treningi są cięzkie bo już tydzień mam za sobą i trochę brak sił na brzuch ale tak mysle że we wtorek razem z plecami albo w niedziele mógłbym zrobić. Co do treningu to pierwszy raz robię cały trening trica i bica na superseriach i jestem mega zadowolony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
Hubert81 przy wzroście 195 to raczej nie wina epidemii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co ma wzrost...?

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-06-25 12:47:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
Ma to do siebie iż większość osób o podobnym wzroście ma ten problem ponieważ (jak to określił lekarz) "kości a w moim przypadku kolana nie nadążały się rozwijać w tak szybkim tempie i dlatego mozna mieć różne wady"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie znam takich przypadków, znam za to wielu koszykarzy, wyższych od Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
Widocznie jeszcze mało wiesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dobra mądralo, jak brzmi diagnoza owego schorzenia i jakie są zalecenia terapeuty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
Zacząłem temat o treningu, oczekiwałem porad a Ty mi wyleciałeś z tą "epidemią" jak widać nie masz o tym zielonego pojęcia, więc to raczej nie ja się mądruje. Znasz wielu koszykarzy i żaden nie ma tego problemu hehe moim zdaniem byłoby coś nie tak gdyby koszykarz miał broblemy z kolanami, to tak jakbyś chciał szukać boksera bez ręki <BRAWO>. Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w sprawie mojego treningu to prosze Cie abyś się nie udzielał w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mam do powiedzenia, śmieszą mnie po prostu ludzie, którzy z lenistwa i obawy przed ciężkim treningiem zasłaniają się wyimaginowanymi ciężkimi kontuzjami kolan, jesteś entym przypadkiem i jak zawsze na pytanie o opis urazu odpowiedzią jest pyskówka.
Nie oceniam zestawów dyskotekowych, połowiczne ćwiczenie ciała nie jest niczym normalnym ani zdrowym.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2670
Kolego trenuje na siłce około 7 lat z czego 6 z głową i regularnie, zaczynałem od wymiarów 186 cm wzrostu i 63 kg wagi, teraz jest 195 i 99 kg przy łapce 47 w rzeźbie. W tym czasie trenowałem rok bjj później 3 lata mma. Mam na koncie trzy medale ciężko wywalczone więc proszę Cie k***a nie mów mi że nie wiem co to jest k***a ciężki trening bo dwa ciężkie treningi w ciągu dnia nie są mi obce i to raczej TY blado wychodzisz na moim tle!!! Z mma musiałem zrezygnować dwa lata temu przez te j**ane problemy z kolanami więc k***a dalej sądzisz że poprostu z lenistwa nie ćwiczę nóg??? Pffff jesteś tutaj moderatorem więc wymaga sie od Ciebie czegoś więcej niż głupiego przemądrzania się!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby po treningu silowym

Następny temat

Kilka pytań o mięśnie brzucha

WHEY premium