SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Lalkowicz moja droga do BB. od 15 str."

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
w realu jesteś lepszy tur Wracaj do zdrowia i na treningi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1331
Sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
jakies te cycki od polowy dla mnie takie nietakie sklaniam sie do wypowiedzi futurebody

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
po co wam te foty luzem haha
do autora- bardzo dobra sylwetka, dosc proporcionalna, barki i lapy chyba sa Twoja najmocniejsza strona. lydka jest dobra lecz w udzie brakuje obwodu troche ale to napewno przyjdzie z czasem jak piszesz ze trenowane odniedawna. jakie sa Twoje plany?? dalej masujesz? jakas wycinka sie szukuje?? jakies zawody w przyszlosci?? pzdr i sog

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Witam, dawno tu nie zaglądałem, dzięki wszystkim za komentarze. Miałem dodać nowe fotki na masie ale niestety nie zdążyłem przed kontuzją (otwarte złamani II kości śródręcza) a było już naprawdę dobrze 92 kg bez wielkiego zalania widoczne mięśnie brzucha, żyły ba bicepsach etc.
Sapphireex były plany startu w debiutach ale zabrakło kasy i motywacji a teraz do tego jeszcze kontuzja, plany na teraz to jak najszybsze dojście do sprawności a potem powrót do formy z przed kontuzji i dalszy progres, puki co jeszcze z tydzień dwa gips a potem rehabilitacja. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Witam, minęło około 2 miesiące odkąd wznowiłem treningi po kontuzji (podgłówkowe złamanie otwarte trzonu 2 kości śródręcza) , na fotkach prezentuje aktualna "formę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Kolejne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Na dziś ostatnie, w przyszłym tygodniu zrobie kilka nowych to wrzucę, możecie jechać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
Krzysiu łapy napieprza , sylwetka elegancka, pzdr

Zmieniony przez - pastek w dniu 2012-02-11 19:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3874
Najbardziej podobaja mi sie lapy . Fajnie to wygloda . Powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI III MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE oraz MISS SFD

Następny temat

ja - foty / premiera po 10 latach

WHEY premium