SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Lalkowicz moja droga do BB. od 15 str."

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Kilka nowcyh fotek z "formy" obecnej :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9280
Świetnie po prostu. Orzełek też zaj**isty. Prawa strona bardziej rozbudowana od lewej chyba. Przy bicepsach przodem,rzuciło mi się to w oczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Obwody w ramionach mam niemal rowne około 2mm różnicy, dysproporcje na fotce mogą spowodowane być niewłaściwym ujęciem gdzie lewa strona jest wycofana lub też kiepskim napięciem lewej ręki etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27155
dla mnie forma idealna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Długi czas byłem raczej biernym forumowiczem i bardzo rzadko zaglądałem ale zamierzam to zmienić przez lata zmieniłem trening na funkcjonalny z naciskiem na SW które były moim priorytetem do tej pory. Obecnie od około 4 miesięcy zająłem się treningiem stricte kulturystycznym ponieważ zamieżam wystartować w Debiutach a potem kto wie zależy od rezultatów. Poniżej zamieszczę kilka fotek które zaobrazują moją przemianą przez okres kilku tat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Z czasów Sw.













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Sw- cd.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
I "nowy" ja juz BB :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Przemiany część dalsza











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16509
Przemiany część dalsza











Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI III MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE oraz MISS SFD

Następny temat

ja - foty / premiera po 10 latach

WHEY premium