SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition" - pyania

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10502

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10750
rozbiłeś bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
Patryk ta rożową podkoszulke to chyba mamie albo siostrze podwędziłes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 253 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5206
Patryk89 miazga xD Jeszcze jakiś znajomy to zobaczy i Ci na fejsa wrzuci ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
pilkaPN Hahah tak to mnie by nie poniosło :D szkoda materiału by było... tylko sutki natrzeć kreatyną nic wielkiego, żartuje xD Zobaczycie :) a Patryk rozj*** system tymi zdjęciami :D AMOK dobrze prawi koledzy zobaczą to będzie niezłą beka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
wyniki beda opublikowane na fb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
pilkaPN
Czy można dorzucić jeszcze 2 fotki do tych zgłoszonych wcześniej? W regulaminie nie ma nic o zakazie tego typu operacji.


Podbijam, choć wątpię, żebym dostał w święta odpowiedź ;/ A po świętach koniec terminu, kurde...

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
IMO troszkę bezsensu, żeby 1 autor powielał swoje uczestnictwo :) Dajmy szansę wykazać się też innym userom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Slowian223
IMO troszkę bezsensu, żeby 1 autor powielał swoje uczestnictwo :) Dajmy szansę wykazać się też innym userom :)


Nie powielał tylko rozszerzał :D

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
No najlepiej gdyby jednak wypowiedział się jakiś organizator ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition"

Następny temat

Lemoniadowy Dziennik Treningowy - Debiuty 2013

WHEY premium