SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition" - pyania

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Slowian223 MR SFD JUNIOR
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14059
IMO tylko 1 miejsce tu pasuje, ale nie mi to oceniać Gratuluje.

Zmieniony przez - Slowian223 w dniu 2013-04-04 16:16:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
dokladnie , 1miejsce ok , drugie tez , ale 3 jak dla mnie odpada całkowicie. zdjecie w zaduzych butach xD , do tego tylko 1zdjecie wiec duzego zaangazowania w prace nie było. Jestem ciekaw czy zdjecie przeglądali moderatorzy jak i admin tak jak było ustalone ;) pozdro i gratulacje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Dobra oni organizowali konkurs, oni decydują, ale dla reszty za same zaangażowanie mogli by dać cokolwiek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Dzięki bardzo

Zmieniony przez - kaktus96 w dniu 2013-04-04 16:55:07

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
popieram slowiana , ale oni organizowali konkurs :) bargbi zasluguje bo wlozyl w to troche pracy , ale reszta cienko ... czekajmy na nastepny moze z nastepnego cos bedzie ;d

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
takie słowa są raczej nie na miejscu, wam też nie byłoby miło jakby ktoś wam napisał że nie zasłużyliscie na nagrodę. Gratuluje zwycięzcom.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
Nie chciało mi się nic pisać, ale jednak napiszę parę słów, bo wasze argumenty są słabe. Po pierwsze konkurs był na fotkę a nie fotki, nie wiem, skąd ta tendencja do wstawiania kilku fotek i przeświadczenie, że tak jest lepiej niż jak ktoś wstawi jedną. Poza tym, kontynuując myśl niektórych z was z dyskusji (nota bene jałowej i nie wiem do czego prowadzącej) na temat tego, czy można jeszcze wstawić kolejne zdjęcia jako ten sam uczestnik, bo przyszedł komuś nowy pomysł do głowy, to mogłabym powiedzieć, że jak ktoś wstawił kilka, to nie mógł się zdecydować na jedno, a przecież trzeba podjąć „męską” decyzję a nie się rozdrabniać. Po drugie skąd możecie wiedzieć, ile kto włożył pracy – może ktoś długo się zastanawiał, może było dużo prób jednego zdjęcia albo zrobił wiele fotek w wielu różnych aranżacjach i potem wybrał jedną albo kilka, a ktoś inny od razu wiedział co zrobi, cyknął parę fotek i wrzucił bez zastanawiania się. Po trzecie, stosując analogię do zawodów, skoro jesteśmy na forum sportowym, czy tam ktoś ocenia, ile ktoś włożył pracy, czy efekt, czyli jak ktoś wygląda albo jaki był szybki itd.? To, jaką decyzję podjęło jury, to już inna sprawa, ja też miałam swoich faworytów, którzy nie wygrali (nota bene przykro mi teraz od niektórych z nich słyszeć niemiłe komentarze). Insynuacje, że może ocena nie była zgodnie z regulaminem są bez sensu, bo i tak nie możecie tego sprawdzić, a poza tym takie uwagi (jak i krytyka decyzji jury) nie zachęcają organizatora i sponsora do kolejnych konkursów. Panowie, zachowajcie trochę klasy, a poza tym podejdźcie z dystansem, bo to była też zabawa a nie śmiertelnie poważny konkurs. Dziękuję za wyróżnienie i nagrodę i gratulacje pozostałych uczestników oraz i ja gratuluję wygranym.

Zmieniony przez - ag88 w dniu 2013-04-04 18:36:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886
Gratuluje zwycięzcom ale zgadzam się z poprzednikami , że 2 i 3 miejsce jest nie słuszne , były lepszy zdjęcia i to o wiele ... ale decyzja należy do organizatorów :) Mam nadzieję że będą nastepne konkursy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Oni organizowali konkurs, oni wybierali te prace, które im się najbardziej podobały ;) A wy zamiast spamować to poczekajcie to może jakieś nagrody pocieszenia i reszta dostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886
ja i tak nie bralem udzialu w konkursie , tylko śledziłem temat :) Może będziecie mieli , bo nie którym się należą ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Konkurs na fotkę z Hi Tec Nutrition"

Następny temat

Lemoniadowy Dziennik Treningowy - Debiuty 2013

WHEY premium