SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kamil po koksie jest najchudszy w spamie a Antek jest brzydki i ma chvjowe branie %)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obrzydliowe%) skad taka ciaza skoro gosc pije tylko takie cos?%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
Szit kup se nakladke zelowa na to siodelko, mi pomogla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taka w spodenkach czy na siodelko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2491 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23067
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21552 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870468
Ej cipki taka sprawa - piekę sobię tą karkówkę i łopatkę, powykrajałem ten biały fat, ale teraz patrzę a w rękawie i tka pływa z 1l tłuszczu, jak nie więcej I jak tu teraz liczyć fat w takim mięsie? W końcu tłuszcz podczas pieczenia się wytapia, i jest go mniej niż podają tabele w surowych mięsach, czy to tylko jakaś woda? Bo kvrwa nie wiem czy podbijać dodatkowo fat jakimś majonezem czy samo mięcho starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Ja się za bardzo na tym nie znam, ale na początku pieczenia powinno się chyba ustawić na maksymalną temp. żeby pory w mięsie pozamykać, żeby jak najmniej z niego uciekło (smak itd.). Niby się wytapia, ale ono cały czas w nim leży i się 'piecze'. Hoy wie jak to dokładnie jest

btw. u mnie w piekarniku 3kg karkówki siedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz to juz od samego rana te karkówe robisz? ja myslałem ze na wieczór bedziesz grillował

tak wogole to siema, wstalem o 12równej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten rabbit z bd jest pewny jesli chodzi o kupno towaru? geranium i yohe bym kupil troche, ma na kapsy czy tylko opakowania całe? dajcie mi jakiegos maila do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21552 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870468
Nie chce mi się bawić w te grilowanie, wrzuciłem wszystko z rana do piekarnika i podzielę na 3 porcje. Własnie pierwszą zjadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
davidooo ja właśnie johe zamówiłem, czekam na paczkę. jak dojdzie napiszę co i jak, bo jutro już powinna być...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW korekta

Następny temat

Boks i siłownia

WHEY premium