SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness House PRO 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
szkoda ze Robert jeszcze wyżej nie wskoczyl , forma zaj**ista

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 178 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
No naprawdę dobrze wyglądał. Myślę że Rockel był w zasięgu... Bonac niestety już nie. Najszerszy przodem u Roberta niesamowicie wygląda te barki i "zwisające" najszersze. Do tego fajna separacja na udach, krawiecki jak ta lala :)

Zmieniony przez - alexwow w dniu 2014-11-01 20:08:14

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Jacob94
Lesukov jakie docięcie...

Lesukow olewa wycinkę . Ciekawe czy Robet będzie ciągnął starty dalej w przyszłym roku ... wiele nie poprawi a walka o oceny wydaje się z góry przesądzona w jego przypadku ....

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
Też liczyłem,że Robert minimum drugi będzie.....

Zadziwia mnie miejsce Hajka,bo widziałem go już kilka razy i formę miał zawsze przeciętna....

Zobaczymy jak to się prezentowało w porównaniach,bo Bonac wygląda fajnie ale ogólnie jest on drobnej budowy-Piotrkowicz go przewyższa potężnym umięśnieniem...
Na scenie się to rzuca w oczy.

Pełne wyniki-bo jest tam ,poniżej finałowej szóstki także ciekawie....

1. William Bonac
2. Ronny Rockel
3. Robert Piotrkowicz
4. Mohamad Bannout
5. Dalibor Hájek
6. Alexey Lesukov

7. Tomáš Kašpar
8. Alexander Fedorov
9. Michael Kefalianos
10. Alexey Shabunya
11. Brad Rowe
12. Dainius Barzinskas
13. Mohammed Touri
14. Daniel Toth
15. Vladimir Agrinskiy
16. Michael Sheridan
16. Fadi ZaaZaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5393 Napisanych postów 15409 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388292
fedorov metr w lapie, poltora w udzie, bez klaty i talia jak lodowka, jak on wyglada, kefalianos, shabunya czy toth powinni byc przed nim, touri ma ladna sywletke, moze forma nie jakas mega, ale jak na moje to zaslugiwal by byc sporo wyzej.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-11-01 21:25:09

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Do 3 miejsca - Kulturystyka ... poniżej już tylko turystyka ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 2371 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36120
Lesukow - lepiej przemilczec w ogole starty tego chlopaka . Robert najlepsza forma na tych zawodach wg mnie , pełen profesjonalizm i mimo tego ze moze nie ma super gena to z tym co ma cisnie na 100% zawsze nienagannie przygotowany no i widac progresy minimalne ja bym go dał przed Rockelem . Ciekawy jestem kto by musial startowac zeby Robo cos wygrał

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1047
host82
. Ciekawy jestem kto by musial startowac zeby Robo cos wygrał


sprawdź wyniki z Mr. Europe 2013 to się dowiesz. Graty dla Roberta 3 miejsce i 10tys dolców wpadło na wakacje z rodziną zarobił


Zawody porażka że tym ludziom nie ma wstyd wogóle się pokazywać na scenie większość z nich nawet na zawodach amatorów w Polsce nie miała by szans na podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402407
wiem ze zdjecia nie oddaja rzeczywistosci ale z tego co widac wlasnie na wklejonych zdj. Robert spokojnie mógłby byc wyżej imo,
swiatna forma...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1971 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731778
.


















Jak dla mnie wyniki sprawiedliwe


Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-11-02 11:01:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Polski w kulturystyce-juniorzy i weterani-Katowice 25-26 pażdziernik 2014

Następny temat

Jay Cutler - galeria vol. 3

WHEY premium