SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fedor zostanie znokautowany, jeśli będzie walczył jak mężczyzna!

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 7825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Wkvrwia mnie ten koleś taką gadką... Co ma bycie mężczyzną do walki w stójce bądź nie? Wg. niego to parter dla mężczyzn nie jest? Pokrętne rozumowanie... Chociaż bardzo lubię Andreia to dzięki jego trenerowi życzę mu szybkiego KO by Cep Fiodora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 569 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14267
Z tego co widzę to więcej ma do powiedzenia jego trener niż Andrzejek;)...Ale licze ze walczył będzie pitbull a nie jego coach:D

"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
Andrei i jego szklana szczeka nie dadza rady "slabemu" w stojce Fedorowi i jego petardom...
ale jak to w mma wszystko mozliwe.

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6891
Ja po walce bym wrzucil tego trenera do klatki z Fedorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Fedor pewnie swoim zwyczajem uciszy pyskacza przyjmując walkę w stójce i załatwiając jego podopiecznego.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17832
freddy ma jakies swoje dziwne teorie, mam tylko nadzieje ze nie wbije do glowy andreiowi supremacji boxu
osobiscie chcialbym zeby arlovski wygral, ale mysle ze nie ma to szans. za duzo boxu. jak widac najwiecej czasu do tej walki spedza trenujac z trenerem boxu, a nie stojki wlasciwej dla mma. ostatnio cos powaznie mowil o startach w zawodach boxerskich. zeby chociaz sie w walce z fedorem za podwojna garda nie schowal

Kompletnie nie zgadzam sie z tym, ze cc ( kiedy byl w formie oczywiscie ) byl DUZO lepsze w stojce od andreia
Smiem twierdzic, ze andrei ma lepsza stojke

We're children of a fighting race
That never yet has known disgrace

Hail Hail, The Celts are here !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2551
wyczytalem na rosyjskiej stronce :

Dziennikarz:Jeden z trenerow Arlowskiego(bla,bla,bla)krytykowal twoja prace nog, poruszanie sie na ringu, technike bokserska. Czy mozna te slowa odniesc do MMA??
Fjedzia:Piekno MMA jest w tym, ze kazdy ma swoj styl. To nie jest konkurs pieknosci. Walczymy, zeby dowiedziec sie kogo styl jest lepszy i skuteczniejszy. Powtarzam: nie bedziemy walczyc wedlug zasad obowiazujacych w boksie badz sambo. To jest MMA(powiedzial prawie jak popek )

zwykły studencik medycyny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Arlovski mocno sie angazuje w pompowanie balonika przed ta walka
wywiady, filmiki...
nie wiem czy nie powinien raczej sie od tego odciac i skupic tylko na treningu

walka bedzie ciekawa, bo obydwu zawodnikow lubie

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
szczerze powiedziawszy stawiam na Fedora.
ogólnie wszedł temat jego cepów. Zauważyłem na swoim przykładzie również(uderzałem i oberwałem) że taki cep ze skrętem stopy i wypchnięciem w biodrze to mocarny jest.
Igor V też walczył w ten sposób ale wiadomo jaki bilans nokautów ma ten pan.

tak wiec na miejscu Andreia skupiłbym sie wyłącznie na treningu a nie na mediach.
Lubie Andreia ale coraz mniej za jedną rzecz. Wchodze na jego stronę a tam płać dosłownie za wszystko. Galeria- płać, hl-płać...ehh A poza tym jakiś video dziennik nakręcił ale nie obejżałem bo trzeba zapłacic

stawiam:
FEDOR tko/submission

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
To *******enie trenerów przed walką, ich dziwne miny i napinki to jedna z rzeczy które zniechęcają do boksu.

"psychologiczna zagrywka" - Fedor raczej nie zwątpi w swoje możliwości, to zbyt stary wyjadacz.

A tekst o "walczeniu jak mężczyzna" mógł rzucić tylko jakiś niedouczony amerykański hamburger.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eskrima / Escrima - materiały pomocne w nauce

Następny temat

Randy Couture chce walki z Minotauro!

WHEY premium