SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 tydzień sierpnia :Konkursowe ćw od modów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3428

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
A co ma wspólnego YT z algorytmem na forum?

Niezły cyrk. Najpierw nieistniejący film, teraz jakiś specjalny czasomierz i alternatywna, zakrzywiona czasoprzestrzeń Tylko w tym dziale takie rzeczy.

Jak nie chcecie ciągle nagradzać tych samych osób to nie róbcie konkursów, albo zróbcie takie które wzbudzą większe zainteresowanie, bo na razie ciągle bawimy się z tą samą ekipą. Bo teraz to jest naprawdę żałosne i na siłę ustawianie wyników.


Jak dobrze że wczoraj wieczorem nawet nie miałam czasu pomyśleć o forum bo tylko bym zmarnowała niepotrzebnie czas na walke z alternatywnym światem w którym czas płynie inaczej







Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-08-24 12:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
Dziewczyny dały z siebie wszystko na tym ćwiczeniu !!! ( zwis podchwytem na drążku) rozgromiły facetów !!!
...no wycwiel jeszcze dał czadu po kilku próbach i pobił 100 sek. przy dobrym dopingu naszym
...Więc nie Przyznanie im normalnie
punktów tylko kombinacje to wręcz Świństwo pisząc delikatnie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Punkty to mieliśmy przyznać sobie sami wyręczając pomysłodawce . 100 sek. to fajna koncepcja tylko jeszcze trzeba umieć ją zastosować
Ciekawe jak wygląda ranking po 3 tygodniach ?
Ojan zbieraj dane do końcowej klasyfikacji bo maszyna mastiego od tego natłoku informacji się nie wyrobi
Pomogę troszeczkę do tej pory w sierpniowym konkursie wzieło udział 5 osób: Catalaja , Viki , rutkow, wycwiel i XDM .
Ojan znasz utwór " A statek płynie " zespołu KORBA ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131264
wycwiel - nie znam zespołu ani jego utworu.
Znam przysłowie o karawanie.
W tym dziale są większe emocje niż w kampanii przedwyborczej.
A w tym miesiącu jest jeszcze jedno zadanie do wykonania i punktacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627919
Panie janie proszę zerknąć jaką godzinę nadało Forum mojemu postawi! Wcale się nie dziwię że jest to 12:19, dokładnie ta o której pisałam post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
Paatik
Panie janie proszę zerknąć jaką godzinę nadało Forum mojemu postawi! Wcale się nie dziwię że jest to 12:19, dokładnie ta o której pisałam post.


O w mordę Paatik jak Ty tego dokonałaś czary z czasem ?

... rządzisz "Czasem" Szacun
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30573 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131264
Paatik
Panie janie proszę zerknąć jaką godzinę nadało Forum mojemu postawi! Wcale się nie dziwię że jest to 12:19, dokładnie ta o której pisałam post.
Paatik - opamiętaj się!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
To nie to co wstawiłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12225 Napisanych postów 22084 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627919
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykopy na drugi tydzień sierpnia 2023

Następny temat

4 tydzień sierpnia -ćw proponowane przez Was

forma lato