SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 tydzień sierpnia :Konkursowe ćw od modów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Z kobietami to sie zgadza jak sie uczepi to nie puści
No faktycznie masz dobre oko drążek prosty jak drut wyglądało to jak byś trzymał drążek pod lekkim kątem czyli masz chyba tak jak ja kiepską mobilnośc w nadgarstkach trudno mi w podchwycie utrzymać mocny chwyt wszystkimi palcami .




Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-08-19 10:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
Każdy dźwiga swój ciężar ciała więc każdy ma tak samo
... No XDM ale w rękawiczkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12982 Napisanych postów 20744 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607949
No teraz to Pan wymyślił z tą masą ciała, ja wcale lekko nie mam z moim tyłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 868 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12450
iti706
Każdy dźwiga swój ciężar ciała więc każdy ma tak samo
... No XDM ale w rękawiczkach

Inaczej nie mogłem, mam otwarte rany na obu dłoniach. Już Wycwielowi pisałem że jeśli rany mi pozwolą to spróbuję coś powisiec. A tak swoją drogą rękawiczki gumowe w takich temperaturach to najgorsze rozwiązanie ponieważ całą dłoń szybko się poci i po minucie całą już pływa. Najlepsza jest magnezja ale bez rękawiczek nie dałem rady wisieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 868 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12450
wycwiel
Z kobietami to sie zgadza jak sie uczepi to nie puści
No faktycznie masz dobre oko drążek prosty jak drut wyglądało to jak byś trzymał drążek pod lekkim kątem czyli masz chyba tak jak ja kiepską mobilnośc w nadgarstkach trudno mi w podchwycie utrzymać mocny chwyt wszystkimi palcami .





Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-08-19 10:15:32

Nadgarstki mam mobilne ale problem mam bardziej w barkach że by wykreślić dłonie na zewnątrz i też wszystkimi palcami mocno nie mogę trzymać. Ja ogólnie podchwytem się nie podciągam więc może wdały się jakieś przykurcze bo wszystko robię nachwytem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 868 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12450
Viki
No teraz to Pan wymyślił z tą masą ciała, ja wcale lekko nie mam z moim tyłkiem

W takim razie co ja mam powiedzieć z moim piwnym mięśniem ważącym ok 105kg hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7305 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 868 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12450
Jaki czas Ci wyszedł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 868 Napisanych postów 1054 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12450
iti706
XDM
Próbę zrobiłem ale niewiem czy będzie zaliczona bo mam nisko drążek i pod koniec lekko się podciagnalem bo skurcze w nogach mnie już łapały i bałem się że dotkne nogami do ziemi. Filmik pewnie pojawi się w nocy.


CHOPIE lubię Cię I Szacun pełen no ale DZIEWCZYNY startują tu na rowni z facetami !!! też miały za niskie drążki i też ugięte w kolanach nogi i też skurcze itp
Ale nie Tłumaczą się że to że tamto , że
Boli !!!ZROBIŁY!!!
(Bo mają jaja - takie czasy) SZACUN !!!!!

A ty już bo to bo mi tu a taki Duży Wysportowany ... a no i kto pisał że :

"Widzę że fajne ćwiczenie ale może okazać się zbyt proste..." ...
I co się okazało że się...

To Ci brachol nagada




Zmieniony przez - iti706 w dniu 2023-08-18 22:24:16

Iti specjalnie dla Ciebie przycialem moją próbę że byś się ponownie nie musiał bulwersować ale teraz specjalnie przejrzałem wszystkie tutaj wpisy i nie znalazłem ani słowa że to ma być zwis na prostych rękach lub na ugiętych dlatego moja próba uważam że była zgodna z regulaminem ale specjalnie dla Ciebie pozostawiam okrojoną wersję. Skoro dobrze Ci idzie komentowanie czegoś, czego jeszcze na oczy nie widziałeś to wstaw swoją próbę a ja ją skomentuję dopiero po obejrzeniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3009 Napisanych postów 2650 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29869
hahaha Ziomuś ja się nie bulwersuje tylko stwierdzam fakty
A skomentowałem co widziałem...

Wycwiel prosi o cały film a ja przyjmuję wyzwanie
Postaram się jutro Dla Ciebie

Pozdrawiam Miłego Wieczoru...


Zmieniony przez - iti706 w dniu 2023-08-19 18:13:07
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykopy na drugi tydzień sierpnia 2023

Następny temat

4 tydzień sierpnia -ćw proponowane przez Was

forma lato