SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zyniek-fotki/nowe str 5/11 i 14 "

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
niestety cykl za 350 zł to maks na jaki mogłem sobie pozwolić :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
marceliono - Spokojnie wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
nie starczy. nitrobolon ma w dziennej dawce 5g kreatyny (chyba ze cos zmienili, nic mi o tym nie wiadomo). a to jest troche zamalo jesli chcesz porzadne i bardziej trwale efekty (chyba ze zalezy ci tylko na pompie) dokup chociaz zwykle mono vitalmaxu. nawet nie musi byc duze (300g kosztuje 27zl, gdybys dawkowal dotakowo dziennie 5g krety to starczy 210g ), chociaz tyle zebys mial minimum 10g kreatyny dziennie

edit: wlasnie sprawdzilem na stronie treca, nitrobolon nadal ma tylko 5g krety w dziennej dawce.

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-07-22 00:45:58

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-07-22 00:47:29

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-07-22 00:49:39

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12614
Aaa rozstepami to sie nie martw, ja mam wieksze, i to przez pol bica ida jak sie zagoja to mozesz sie opalic i nie bedzie ich juz tak widac
ps. fajny zestawik, nitrobolon dobra rzecz tylko szybko ci sie skonczy... a glukozamine po co ? masz jakies problemy czy tak zapobiegawczo ? pozdr

La vida es juego sin precio..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
kylo- taki nitrobolon starcza akurat na jeden cykl wiecej nie trzeba, uwazam ze jest to dobra odzywa bo tania a daje nawet dobrego kopa tylko tak jak wczesniej wspomnialem, niska zawartosc kreatyny
i pamietaj zynek, kazdy roztep to postep !!

Zmieniony przez - marceliono w dniu 2009-07-22 10:46:01

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529
elegancko tylko łapac dobra mase:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 434 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11002
Dzięki :) miałem dziś zakładać swój test ale coś ku**a przy końcu wcisnąłem i wszystko co pisałem ch*j strzelił myślałem, że mnie rozniesie .

@Kylo_O - mam lekkie problemy z kręgosłupem i ogólnie stawy strzelają. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć

@Marcel - kupie kreatynę jak mówisz . A co do rozstępów to trochę się boje tego cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Fajnie się to prezentuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1691
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
sylwetka ekstra, jak ćwiczysz od 2 lat to widać, że z głową i sercem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

forma po plazy na spadkach

Następny temat

Foty kumpla

WHEY premium