SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zycie z silownia :) czyli poczatki bywaja trudne.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Na pewno zawiódł całokształt diety. Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale całe stado owszem. Niewłaściwe pożywienie w nieodpowiednich ilościach i o nieodpowiednich porach i masz. Na pewno wszelkie proszki typu carbo czy gainery (to już w ogóle syf) powinieneś eliminować a w ostatnim posiłku nie spozywac węglowodanów.
Wyższa podaż białka podbije nieco metabolizm, podbije go również trening i częste pory posiłków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
ostatnim posilkiem jak widziales jest o 2 w nocy. A reszta to odzywki bo nie mam czasu przed spaniem, bo zycie mnie goni;P A bananow jadlem 3-4 dziennie wiec sporo. Carbo nie jadlem a gainer narazie mam to zjem. Wiecej nie kupie;)

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Po dluzszym zastanowienu postanowilem ze zmienie trening poniewaz po tym hst co robilem nie odczuwalem zadnej pompy miesniowej.

Dalej mam zamiar masowac mimo mojego tluszczu.Poniewaz uwazam jakbym teraz zaczal wycinke i tak pozniej moglbym wrocic do niechcianego fatu robiac mase.

Mam zamiar przez najblizsze 2-3 miesiace zrobic trening na ostra mase, a pozniej redukcjie az do osiagniecia oczekiwanego rezultatu.

Tak wiec zaczynam od poniedzialku treningiem split 2x partia miesniowa w tygodniu.

A1: klatka, barki, tricepsy (ciężko).

wyciskanie sztangi płasko 3s 8
wyciskanie sztangi skos w dół 3s
rozpiętki ze sztangielkami płasko/skos 3s

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3s
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3s

POMPKI W PODPORZE TYŁEM 3s
wyciskanie francuskie sztangi leżąc 2s

B1: nogi, plecy, bicepsy (lekko).

przysiad wykroczny 3s
uginanie nóg leząc 3s
wspięcia na palce 3s

podciaganie 2s
wiosłowanie sztangielką 3s
sztrugsy 3s

uginanie ramion ze sztangielkami chwytem "młotkowym" 3s

A2: klatka, barki, tricepsy (lekko).

wyciskanie hantli skos gorny 2s
wyciskanie waskie sztangi 2s

wyciskanie hantli 2s
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2s
(Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia) 2s

prostowanie ramion na wyciągu 3s.

B2: nogi, plecy, bicepsy (ciężko).

przysiad ze sztangą 4s
prostowanie nóg siedząc + uginanie leżąc 3s
wspięcia na palce 3s

podciąganie na drążku 4s max
wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
martwy ciąg 3s

uginanie ramion ze sztangą 3s
uginanie ramion ze sztangielką z supinacją nadgarstka stojąc 3s



trening bede robil A1B1 wolne A2B2 wolne wolne

Z dieta: b2,5 t1,5 w5







Do tego zamierzam stosowac kreatyne,nie wiem czy bcaa i kozieradke;) plus witaminy


Zobaczymy co bedzie;)



Zmieniony przez - mlodyswidr w dniu 2011-01-15 19:52:13

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Hmm nikt sie nie interesuje moim dziennikiem, trudno :) bede mial sam co wspominac w przyszlosci.

Jestem po tygodniowym treningu. Musze przyznac ze mam lepsza pompe miesniowa co mi sie podoba.
Dieta trzymana z lekkimi problemami w dni nie treningowe, piatek(malo czasu) i weekend.
Mam zamiar ulozyc sobie inny plan na te dni. Mam nadzieje ze dzisiaj wieczorem bede mial na to czas.


Reasumujac wszystko jest jak nalezy. Miesen idzie wiec jestem zadowolony.

Trzymajcie sie;)(nie wiem do kogo to pisze):P

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Wrzucaj ciężary i zdjęcia. W diecie daj więcej prwadziwych posiłków typu mieso ryz makaron twarog ryba jajka, a nie proszek masło czekoladowe, mleko woda , proszek. ;p
Dziwisz się, że nikt nie zagląda, a żadnej wypiski z treningu nie było;p hehe
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Tomsonpl:
Zdjec narazie nie bede wstawial bo nie ma imponujacych miesni wiec nie chce sie kompromitowac;P
Dieta podana stosuje w dni trenigowe, w srode jem rybe, kluski.
Jajek wiecej nie chce bo uwazam ze 21 jajek tygodniowo wystarczy.
Maslo orzechowe jem poniewaz brakuje mi tluszczy.
A tak poza tym to zmienilem diete od tego tygodnia na:



Poniewaz stwierdzilem ze przesadzilem z bialkiem.
Teraz mam B2,2 T1,25 W4,9 chociaz i tak jest wiecej o pare gram bialka i wegli

A jak stosuje proszek to znaczy ze nie mam czasu na normalny posilek poniewaz jestem wtedy w pracy;)

Zmieniony przez - mlodyswidr w dniu 2011-01-24 15:10:41

Zmieniony przez - mlodyswidr w dniu 2011-01-24 15:11:40

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Jesli pojawia sie wieksza przerwa w posilkach to znaczy ze spie;D A jesli zrobie sie wczesniej glodny mam zamiar jesc wspaniale bakalie ktore zamowila mi moja dziewczyna;P


Co do dzisiejszego treningu info bedzie pozniej.

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
PRzetreningowy posiłek powinien być pełnowartosciowy. a niie mleko platki i rodzynki. daj mieso i ryz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Latwo powiedziec daj mieso i ryz. Po takim jedzeni chcialoby ci sie cwiczyc za 30 minut? Bo mi nie bardzo, a musze byc na silowni po 14 zeby sie ze wszystkim wyrobic. A wstaje o 13.30 bo jestem po nocy w pracy. Widzisz jakies rozwiazanie?

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
tak, jesć mieso i ryż jak tylko wstaniesz :P nie no a tak serio, nie wiem jak bardzo masz napiety grafik, ale skoro zjesc nie mozesz dobrze, to jest niedobrze. ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening trzy dniowy kulturystyka.pl

Następny temat

ergometr wioślarski

WHEY premium