SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zycie z silownia :) czyli poczatki bywaja trudne.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
A skad mam wziac 40 gram bialka odrazu po silowni nie w proszku?

Czemu nie w proszku? Napisałem ze ma byc 40 g białka nie proszku, czyli 50 g prochu z 80% zawart. białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
a moze byc up your mass zwiekszyc do 50 g po prostu? bedzie lepiej? czy co proponujesz?

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak zebyś zmieścił się w tych liczbach. WW dobij owocem, ale nie bananem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
ok, to tak zrobie;) a owoc moze byc pomarancz lub mandarynka? jakies jeszcze rady?

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cytrusy i cienko skórkowe (jabłka, gruszki, brzoskwinie, nektaryny, maliny, jagody...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
Hmm to jablko jak najbardziej:)
Dzieki bardzo.

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Hubert czemu nie bananem? I czemu cienko skórkowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Banan to tucznik a kolega ma problem z utrzymaniem pasa w ryzach. napisałem że cytrusy i cienko skórkowe więc praktycznie prawie wszystkie owoce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 207 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5328
I to jest prawda poniewaz jak robilem tego splita wcinalem banany jak glupi i efekt w obwodzie jest. ale bedzie redukcja to mam nadzieje wszystko zejdzie.

'Dieta- sposób odżywiania się niezbędny do uzyskania określonego celu'

Pomogłem?
WCIŚNIJ --------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
To, że Hubert napisał o bananach jako tucznikach, nie znaczy, że tylko przez nie utyłeś Zawinił całokształt diety. Nie wziąłem pod uwagę ich jako podbijacz kalorii, myślałem, że mają coś w swoim składzie szkodliwego, czego jeszcze nie doczytałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening trzy dniowy kulturystyka.pl

Następny temat

ergometr wioślarski

WHEY premium