SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobie sobie krzywde......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
to dobrze że czytasz o koksach ale przeczytaj też posty z innych działów chociażby tylko te podwieszone!!!
moja rada jest taka: odłóż ten cykl jak najdalej w czasie- najlepiej na tym wyjdziesz.

Kingsajz dla każdego!!

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1070
mam takie pytanko do wszystki, moz ewyda Wam sie smieszne ale..,:
-piszecie tu o stzrala -kto Wam robi zastrzyki??sami,kolega czy jakas pielegniarka hmm???????
a jaks ami czy kolega to chyba trzeba wiedziec pod jaki katem, jak glegoko wgic igle i jeszzce teakie tam sprawy, czy wszystko jedno haaa?
Fakt pokusa jest, jak sobie czytam to 8 strzalow i po cyklu a przyrost w "wyrosnitym" i nie nakaksowanym organizmie raczej murowany, mniejszy czy wiekszy ale chyba zawsze szybciej niz "na sucho".
Nic dziwnego ze tak duzo ludzi siega po doping.
Pisaliscie kiedys o ketotifenie-bralem to kiedys bo mam alergie, a jak mnie zlapie alergia to mam objawy jak u astmatyka.


POZDRAWIAM

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Chciałem podziekowac wam wszystkim za te rady ktorych mi udzieliliscie wszczegolnosci Maniacowi,Ggobo oraz Klejcunowi. Jestem jeszcze przed cyklem....do cyklu jeszcze 2 miesiace. Postaram sie ten czas dobrze wykorzystac. Po cyklu wróce i Wam opowiem co i jak.
P.S. Lifter jak wróce i kuracja wyjdzie mi dobrze to zmieniasz temat na
"Nie zrobiłem sobie krzywdy" :).

Trzymta sie dalej radzcie na Forum ludziom......takim jak ja tez.
Pozdrawiam i Żegnam!!! Do usyszenia juz po w Nowym Roku!!!!Narka

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
I tak nie wroci :>

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
hehehe........jeszcze sie zdziwisz, bo wroce.....ja dotrzymuje słowa........a to ze wroce to nie znaczy,ze wszystko bedzie OK. Wroce zeby opowiedziec kto miał racje, a kto nie!!!! Pozdro i Narka

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc Tatoo JA Bylem w tej samej sytuacji...Ale narazie dalem se spokooj ale jak bys mugl to podaj mi sfooj numer GG chetnie bym se z toba porozmawial :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
3062652 <======= moj numer gg :)

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Czesc Wszystkim...to znowu ja :) Mialem napisac dopiero po nowym roku, ale stesknilo mi sie za Wami. Wziąłem sie za cwiczenia i diete...mozecie nie wierzyc, ale wlasnie dzisiaj sie wazylem i waze juz 60kg. 5kg w 3 tygodnie to chyba dobry wynik...widac efekty jesli chodzi o wyglad i na sile. Ale nie po to znowu napisalem jak mozecie sie domyslac. Mam kumpla, z ktorym razem planujemy prawdopodobnie zrobic cykle...takie same. On nie ma internetu (wiem napiszecie ze sciemniam i to dla mnie, ale pisze prawde cały czas odkad tu jestem), a wiec on pytal jakby dowalic do tego troche mety...za bardzo sie na tym nie znam jak wiecie, ale doradzilem mu tak(jesli bardzo zle to prosze mnie poprawic, a sie nie smiac):
8 strzalow deci......co tydzien, a mete zeby nie przesadzac bo to jego jak i moj pierwszy cykl tak:
przez pierwsze 4 tygodnie systemem 1-2-2-1 .........z tego co sie dowiedzialem to deca dziala dopiero po okolo 4 tygodniach wiec chyba wystarczy mety.......prosze o ocene tego co za pomoca Waszych uwag i archiwum forum udalo mi siew wymyslic...dzieki z gory
Narazie!!!!

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Jak narazie trzymajcie diete i cwiczcie !
Przeciez sam widzisz efekty i jestes zadowolony 5kg w 3tyg to na koksie trudno zrobic, po co chcesz przerwac dobra pase?.. zastanowcie sie czy warto.

Pozdrawiam
banann

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1074
ale chlopka na poczatku zgnoiliscie .........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO JEST NAPOZIN ????

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium