SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobie sobie krzywde......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Po pierwsze nie masz brac Omnadrenu tylko zaczac trenowac porzadnie i zrec.
Omnadren to nie zbyt dobry wybor na pierwszy cykl, szczegolnie dla 17sto latka(nie wspominajac ze zielonego)




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
człowieku ci ludzie chca ci pomóc a ty gryziesz ich po rękach.

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dobrze ze nie po czym innym

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
a pewnie by chciał

Roman

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Grrrr....



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Widze niestety, ze nie chcecie mi pomoc :(......szkoda wielka. Ale chcialbym zadac jeszcze jedno pytanko: jaki steryd byscie radzili, jezeli Oma jest zła na pierwszy cykl....prosze napiszcie cos!! I jeszcze jedno pytanko tak z ciekawosci: czy sa jakies koksy po ktorych sie rosnie (chodzi mi o wzrost)?

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Na poczatek proponuje B12-dobry koks po ktorym powinna niezle masa isc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Witam.
Widze że jesteś bardzo zielony.Słuchaj oma nie jest na wzrost. HGH(Human Growth Hormone).
Ludzki hormon wzrostu lub somatotropina przysadkowajest jedynie na wzrost,ale o tym zapomnij.Wogule to zapomnij że istnieje coś takiego jak kox.Chłopaki Ci dobrze radzą zainwestój w odżywki zobacz jak Ci idzie na odżywkach,nie warto odrazu sięgac po sterydy i to jeszcze zaczynać od omy.Nie pisze tego po to żeby Cię Z***a.....tylko po to żebyś to sobie uświadomił człowieku jaką możesz sobie wyrządzić krzywde w tym wieku.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Rzeszów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tatoo - ja tu widze przynajmniej kilka osob ktore chca Ci pomoc - w kazdym razie ja napewno ... tylko, ze Ty nie chcesz wspolpracowac ... nie odpowiedziales ani na moje pytanie, ani na pytanie Big'a ... jezeli faktycznie chcesz sie czegos dowiedziec zacznij z nami rozmawiac ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Dzieki chlopaki...wkoncu ktos kto mi chce pomoc. A wiec SPICE pytałes czego oczekuje. Chciałbym przybyc na masie okolo 10 kg i sila jak wiadomo jak najwiecej...oczywiscie nie kosztem tego ze bede musial kłuć sie bardzo wiele razy. To jest moj pierwszy cykl wiec nie chce zrobic tak zebym żałował. Trenuje przynajmniej 4 razy w tygodniu od roku. do tej pory bralem kreatyne. jesli chodzi o to co mam to kreatyna i ryboza.kupilem jakis czas temu, ale postanowilem poczekac i dowiedziec sie czy moze przez to ze mam zamiar przykoksic odstawic to i wziasc pozniej. tak macie wszyscy racje...jestem zielony, ale gdybym nie byl to bym sie nie zwracal do was o pomoc. Jak juz wczesniej pisalem chce sie dowiedziec co brac razem z omą i co brac pozniej zeby to nie spadlo. Słyszalem ze powinno sie brac Clomid......nawet nie wiem co to jest i czy jest w aptece na recepty, czy na czarnym rynku, czy tu i tam. Dzieki wszystkim, ktorzy udziela mi kilku rad. napewno nic nie da to jak bedziecie sie ze mnie nabijac, bo jesli nie dowiem sie czegos od was to dowiem sie z innych zrodel.

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO JEST NAPOZIN ????

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium