SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUdzki hormon wzrostu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
chciałem zasiagnac porady na temat HGH - ludzkiego hormonu wzrostu
co robic zeby działa najlepiej w jakich dawkach podawac i w jakich odstepach czasu?? z gory THX

0m3n? a kto to taki?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
hmm a jakie efekty uzyskaliscie po zazywaniu hgh mam 15 lat i sie zastanawiam nad tym czy wogole mi sie opłaci to wziasc

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
mi poszło 4 kg.moze inni sie podziela wynikami?wlasnie dobry pomysł rzuciles.niech kazdy da swoje wyniki po cyklu!

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
om3n jak rzeczywiscie masz 15 lat to zapomnij o hormonie wzrostu.piszac poprzedni post niezwrocilem uwagi na twoj wiek.myslalem ze jestes zaawansowanym bywalcem silowni skoro myslisz o hgh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 243 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3950
jezuuuuu!!!!!!!! to powiedz co ty chcesz rabnac na kolejny cykl ?? heheeh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
myslac o hormonie wzrostu głownie nastawiłem sie na wzrost nie miesni ale moj wzrost , wzrost kosci chciałem jeszcze urosnac a miesnie to tak przy okazji

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1256
naturalne podniesienie poziomu HGH jest mozliwe dzieki spozywaniu aminokwasow: lizyny i argininy. czy ktos moze polecic jakies preparaty "nieszkodliwe" dla 15-latka a zawierajace te aminokwasy??

0m3n? a kto to taki?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Chęć brania hormonu wzrostu w wieku 15 lat wydaje mi się kompletną głupotą!

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Niestety ale w twoim wieku standartowo używane w sporcie dawki nie przyniosą żadnego efektu a juz na pewno nie wpłyną na wzrost. Koszt cyklu skoncentrowanego na powiększeniu wzrostu byłby ogromny, nie mówiąc już o ewentualnych komplikacjach i fakcie, że zysk zapewne nie przekroczyłby kilku centymetrów. Jeśli jesteś jakimś milionerem i naprawdę ci zależy to
opłać dobrego endokrynologa szykuj kasę w ilości potrzebnej na niezłe autko. Tutaj nie masz czego szukać - zastosowanie HGH w dopingu dorosłych zawodników to zupełnie inna bajka niż powiększanie wzrostu nastolatków.
Zwróć się do lekarza jeśli faktycznie śpisz na kasie, a jeśli nie to lepiej zajmij się odżywianiem i suplementacją mogącą powiększyć poziom własnego HGH i czekaj cierpliwie na efekty.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
Skad ty ****a masz HGH.
Chyba Ci sie wydaje tylko ze masz.
w wieku 15 lat to ty jeszcze powiniennes bialy ser jesc a nie koksami se glowe zawracac

nIecH mASa bEdzIe z wAmI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzal

Następny temat

jak kuć????????

WHEY premium