SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zrobie sobie krzywde......

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
nie ucieklem i w szpitalu tez nie leze....jestem pod koniec cyklu...przytylem 7kg , a na klate biore 25kg wiec niz przed cyklem...reszta w profilu. Może wielki nie jestem, ale 34cm w łapie i na klate 115kg to chyba nie jest źle....moze nie jestem skromny, ale wedlug to calkiem sporo jak na moją wage....moze sie myle. Wzialem 8 strzałów Deki Organona. Nic mi sie nie stalo i jakos sobie radze. Na początku bylem cymbałem jak tu napisalem...przyznaje sie. Sam sie smieje z tego co tu wypisywalem, zero wiedzy i pojęcia o cwiczeniach i dopingu. Teraz wiem troszke więcej i idzie mi dobrze. Jak czy ta to LIFTER to moze zmienic temat na jakis bardziej pozytywny =] Narka

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
sorka za kilka błedów.... "czy ta" =]]]]]]]
wiem jak sie to pisze...czyta =] heeee narka

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
hehe, przypomniał mi sie wlasnie jeden kumpel - 8strzalow deci i poszlo mu 0,5 cm w łapie i przytył 2kg... i jest zadowolony z cyklu --------->

to było tak off topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tatoo -> tylko ze nie rozumiesz czegoś, koledzy napisali Ci we wrześniu ze po cyklu spłynie z ciebie wodapo pewnym okresie po cyklu bo nadal jestes zielony jak żabka wiec narazie sie jaraj a potem i tak caly trening i miesiace poswiecone na niego pojda na marne bo bedzie sflaczaly. jezuu ale glupi Ci dzisiejsi 17 latkowie.. jesteś pusty i na miejscu chlopakow nie wysilalbym sie wczesniej na rozmowe z Toba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6829
Dokładnie---->poczekaj aż minie trochę czasu i dopiero oceniaj efektywność i opłacalność swojego cyklu.

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 248 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1969
daj sobie spokoj z koxem w tym wieku!!!

KOCHAJ SZALEJ, NIE MYSL CO DALEJ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 186
Posłuchaj kogos kto zna sie na tym , nie słuchaj kolegow bo oni g...o wiedza. Ja sie troszke na kułem i wiem co mowie. Po poierwsze jestes za młody, a po drugiwe kto ci ome polecił?? Jakis głab bez szkoły? Po omie tyjesz ale na twarzy sie pulpet robisz i druga broda ci rosnie, wiec zastanow sie. Teraz wezmiesz a potem bedziesz załował? Teraz bedziesz kozak a za pare lat bedziem sie pocił jak swinia i wiele wiele wiecej. pozłuchaj dobrze bo ja brałem i teraz załuje <POZDRAWIAM tych co ci odradzaja>

siemka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
zejdzie woda...hmm? ciezka sprawa =] slyszalem, ze deka w tej ilosci co ja bralem wody nie wiaze i spadkow tez zauwazalnych nie ma. Zielony jak żabka - bylem. Teraz jest lepiej z moja wiedza chociaz wszystkiego nie wiem.Ale napewno wiedzy na cykl z deki i co robic pozniej wystarczy, zeby spadkow nie bylo.
P.S rzadnej omy nie bralem ! !

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1047 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4955
czy to są jakies JAJA ?? czy mam halucynacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1758
tatoo napisz czy już skończyłeś cykl i jeśli tak to ile od jego końca minęło. Ile urosłeś i ile ci spadło oki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO TO JEST NAPOZIN ????

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium