SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenie bf, rozbudowa góry :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaśka, czy Ty liczyłaś swoje zapotrzebowanie kaloryczne wg wzoru, który dostępny jest na forum w dziale o odchudzaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ile wyszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
nie pamiętam dokładnie, ale obcięłam chyba jakieś 400 kcal , sprawdzę w domu czy mam te notatki, a jak nie , to przeliczę jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
I dobrze się czujesz na tak niskich węglach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
zdecydowanie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak waga i obwody mięśni? Robisz pomiary? Jak to wygląda u Ciebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
na dłuższą metę takie niskie węglę mogą (nie muszą) stanowić problem.
kalorycznosc kolo 1400 to zdecydowanie mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. 1400 kcal dla dorosłej osoby to nieporozumienie i proszenie się o problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 84 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8458
Eveline, SzeA, bziubzius

Kaloryczność 1400 kcal nie była zaplanowana, na koniec dnia po podliczeniu okazało się, że zjadłam akurat tyle. Dziękuję za podniesienie alarmu, teraz już wiem, że posiłki muszą być planowane , a nie jedzone na oko, bo mam tendencje do niedojadania.

Bardzo zależy mi na tym, by nie pogłębiać problemów hormonalnych. W zasadzie przeszłam na dietę, by trochę się „podkurować”. Ginekolog zalecił mi schudnąć, odstawić gluten i nabiał.

Wiem, że dla prawidłowej gospodarki hormonalnej kobiet ważna jest odpowiednia podaż zdrowych tłuszczy. Co do węgli może nie doczytałam, ale wydawało mi się, że nie muszą być bardzo wysoko . Jeśli macie coś do podlinkowania w tym temacie chętnie poczytam w weekend.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYSOKOBIAŁKOWY KREM KOPERKOWY - PROPOZYCJA NA LUNCH LUB KOLACJĘ

Następny temat

WYSOKOBIAŁKOWA LATTE- NIECH SIĘ STANIE CODZIENNYM RYTUAŁEM!

WHEY premium