SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiany - propozycje - sugestie - skargi DO MODERATORÓW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Konkurs - pytanie :
2. Temat do zgłoszeń tylko i wyłącznie tutaj.

czyli w temacie !!! KONKURS---KONKURS---KONKURS !!! mam wkleić link z swojego dziennika z tak jakby pierwszą stroną tak? i od tego miejsca mój dziennik będzie uczestniczył w konkursie? co wcześniej w dzienniku to nie ważne tak?

dobrze rozumiem?

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sorry wpisałem sie w temacie zgłoszeń, nie bij (od razu usunąłem).


Trzeba by jakoś utrzymać jakość dzienników biorących udział w konkursie, chodzi mi tu konkretnie o spam i bezcelowe dyskusje innych użytkowników często bez udziału autora tudzież powielane bezsensowne pytania i rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
dabadu - tak bardzo dobrze rozumujesz. Tak włąsnie zrób. Wstaw linka i jakby nowej pierwszej strony.

Hubert - masz rację. Myślę, że będziemy pilnować aby nikt (konkurencja) nie działała na niekorzyśc prowadzącego.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Gdybym miał ban-władzę to nie byłoby problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
szkoda,że tylko w dziale dla początkujących
miałabym szanse...mój taki przejrzysty bez spamu

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem , ze dotyczy tylko dzienników dla początkujących ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta, w sumie już zgłupiałem, linki mają być wstawiane w tym temacie ?
https://www.sfd.pl/!!!_KONKURS__KONKURS__KONKURS_!!!-t642398.html 

2. Temat do zgłoszeń tylko i wyłącznie tutaj. Każdy spam - Ban

nikt tam przecież nic nie wstawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Czy mogę sobie założyć nowy dziennik, i dać w nim link do starego?, bo w tym moim jest niezły bajzel i ciężko cokolwiek znaleść. Ten byłby pod konkurs + potem normalnie prowadzony z zastrzeżeniem, że proszę o niespamowanie w nim ...

Pozdro i przepraszam za pytanie w temacie konkursu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
vena, Pavel - na dzień dzisiejszy tylko w dziale dla początkujących.

Przemyski - przeczytaj jeszcze raz dokładnie tam są słowa klucze
W tym temacie teraz co piszesz jest do zadawania pytań czyli "zmiany-propozycje-sugestie-skargi do moderatorów"

W nowym temacie "konkurs, konkurs, konkurs" gdzie zamieszczone są zasady wstawiasz tylko i wyłącznie informację o tym, że startujesz w konkursie i linka od której strony (nowej pierwszej strony)

volvo - załóż nowy dziennik bo ten to faktycznie raczej spam post

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9369
Ja również mam kilka pytań. Zdjęcia koniecznie muszą być na pierwszej stronie? bo w moim dzienniku całkiem niedawno wklejałem zdjęcia i trochę bez sensu by było wklejać to drugi raz np napisałbym, że zdjęcia od tej i od tej strony,ale oczywiście to dla mnie żaden problem wrzucić je jeszcze raz. I jeszcze jedno, skoro konkurs rusza od 10, to wypiski też maja być od 10, czy można zacząć od momentu zgłoszenia?

><>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska na partie miesni

Następny temat

Prośba w pomocy zmianie lub zmodyfikowaniu treningu na mase.

WHEY premium