SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 678
Witam. Mam 16 lat , od dwóch miesięcy wziąłem się za siebie i zakupiłem sprzęt etc. Taka typowo domowa siłownia , brakuję mi wyciągów. I mam do was pytanie , 2 miesiące ćwiczyłem planem FBW , trzymałem dietę i efekty mnie zadowoliły póki co ale wiadomo że chcę dużo dużo więcej :) Zależało mi typowo na masie i to się udało , przytyłem 5kg i nie zalałem brzucha tylko poszło to w "ciało". Lecz to nie koniec oczywiście bo nadal jestem chudziutki :)
Obwody jak na 2 miesiące też się przyzwoicie zmieniły , wiadomo 2 miesiące nic wielkiego. I otóż to chciałem przejść teraz na SPLIT , czy to już dobry moment żeby zmienić plan i z FBW (które robię 2 mieszki) przejść na SPLIT?


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 74

Wzrost: 182

Cel treningowy: Masa

Staż treningowy na słowni: 2 miesiące

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa siłownia
Sztanga/sztangielki/ławeczka/modlitewnik


Dieta: Jest dietka jest :)

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Teoretycznie wszystko zależy od Ciebie.
Jednak jeżeli widzisz progresję, to bym cały czas trenował FBW. Tym bardziej jak jesteś tak młody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27667
Po co zmieniać coś co działa i to dobrze?
Przez najbliższe kilka/kilkanaście miesięcy trening full body będzie najlepszym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 678
Dzięki wielkie za odpowiedzi. Przemyślę sprawę :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na mase do sprawdzenia

Następny temat

Trening pod SW.

WHEY premium