SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ok, odezwe sie gdyby byla taka sytuacja z odczuwaniem niedosytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trening ma przede wszystkim przynosić właściwe efekty- odczuwanie zaś może- ale nie musi- być jakimś argumentem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Po dwoch dniach treningu stwierdzilem ze cwiczac plecy jeszcze zostaje mi zapas energii wiec co radzicie dodac jakies cwiczenie, serie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Poćwicz tym planem trochę - a potem oceniaj co zmieniać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Plan nie przynosi rezulatow. Stoje z ciezarem, nie jestem w stanie pojsc do przodu. Zaznaczam ze dieta jest dopieta a z regeneracja nie mam problemow. Przedstawiam plan po zmianach. Prosze o ocene i ewentualne korekty .


Push
Wyciskanie sztangielek skos gorny Rampa 6
Dipsy 4s 10-12
Rozpietki 3s 12
Zolnierskie 4s 6,8,10,12(regresja)
Unoszenie sztangielek w opadzie 3s 10
Wyciskanie francuskie sztangielka oburacz 3 serie po 12
Przedramie 3s max

Pull
MC 4s 5,6,8,10(regresja)
Podciąganie na drążku 4 serię max powtórzeń
Wiosłowanie sztangą nachwyt 4s 5,8,11,14(regresja)
Uginanie ramion ze sztanga prosta stojac 4s 6-8
+ kaptury/brzuch 3serie po 10 powtórzeń/ 3serie po 10-15 powtórzeń

Legs
Przysiad ze sztangą 4 6-8 powtórzeń
Suwnica 5serii po 12 powtórzeń
Zuraw 4x8
Uginanie na maszynie 3 serie po 15 powtórzeń
+Łydki 3serie po 20-25 powtórzeń


Zmieniony przez - Bryxon w dniu 2013-04-09 10:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ja się już nie udzielam w tym temacie, bo to jakaś załamka.

A co ma zadziałać po 1-2 treningach??????

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
No wiem troche na wyrost to wszystko. Sorry za balagan .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bryxon
Po dwoch dniach treningu stwierdzilem ze cwiczac plecy jeszcze zostaje mi zapas energii wiec co radzicie dodac jakies cwiczenie, serie?


jak chcesz się wypompować do zera to zacznij biegać maratony albo uprawiać triatlon itp... kulturystyka nie polega na tym aby nie mieć energii po treningu ale na tym aby dotrzeć z odpowiednią intensywnością do trenowanych poszczególnych mieśni[najlepsze moje treningi, ktore przynosiły mi najwięcej korzyści to te przy ktorych ogolne zmęczenie było minimalne, albo lepiej określając relatywnie minimalne a za to mięśnie dociążone dość sporo, ale nie tak znowu żeby już były "umarłe"]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Wiem wyglupilem sie z tymi wypowiedziami ale zapomnijmy o nich. Mam pewien problem nie wiem jak mu sprostac
wczesniej na plaskiej wyciskalem bez zadnych problemow 85kg i czulem ze na kolejnej sesji treningowej bede w stanie dolozyc dodatkowe kilogramy lecz od jakiegos czasu te 85 kilogramow sa dla mnie problemem. Mozecie zaradzic co nalezaloby zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
I jeszcze jedna sprawa odnosnie mc. przy duzych ciezarach nie moge utrzymac sztangi i palce mi puszczaja. Jak temu zaradzic ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening 3-4 razy w tygodniu.

Następny temat

Przysiady wykroczne przod a tyl jaka roznica?

WHEY premium