SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmarł Jerzy Kulej – legenda polskiego boksu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Myślałem że już powrócił do zdrowia na dobre, spoczywaj w pokoju !

R.I.P



Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2012-07-13 21:37:25

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35766
wielki szacunek [*]

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 337
R.I.P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
Myślałem żę choroba go opuściła a tu...szkoda sportowca.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Szacunek za dokonania sportowe..szkoda tylko że końcówke życia spędził błaźniąc się z Najmanem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
pokazał jaki z niego lojalny człowiek. cała Polska się odwróciła od Najmana a on mu podał rękę. ogólnie.. przyjaźń to przyjaźń nie ważne z kim w takich chwilach

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1186
Tvp info właśnie dokument o Jerzym Kuleju. Szacunek [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Szacunek dla mistrza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2129




Walka o złoto w Tokio 1964

I will show you how great I am.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dereck Chisora vs David Haye transmisja

Następny temat

Długa droga żołnierza GROM'u

WHEY premium