SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zemsta PZKFiTS na działaczach i zawodnikach za niezgłoszone uczestnictwo-co śądzicie?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 5432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
tak o kluby też chodzi. wiem to z dobrego źródła
Mi się wydaje że chodzi o to zeby zniszczyć podwórkowe zawody na których niejednokrotnie wyciska sie nietechnicznie i są chłopaki na koksie.

Zmieniony przez - Michal29 w dniu 2008-07-20 12:05:43

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
I to jest bez sensu. Na naszym forum jest duzo ludzi ktorzy nie naleza do zadnego klubu a sa bardzo mocni. Powinny byc takie zawody na ktorych kazdy moze startowac i moze wlasnie taki czlowiek z piwnicy otrzyma tam swoja sznase. Ale nie wiemy o co chodzi dokladnie a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase to jest moje zdanie

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
nie no tacy chłopacy z siłowni piwnicznej mogą sobie startować ale nie ci ze związków ani z klubów należących do związku.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Wiem. Ale chodzi o t zeby kazdy mial sznase jesli na zawodach jest jakis klub i jakis ziom to ten klub moze go tam wypatrzec dac mu szanse. Bo w piwnicy raczej go nie znajda. Po za tym kadrowicze tez powinni startowac gdzie chca. Np zawody w nasielku nie dosc ze slyszalem ze to byla super zabawa to na dodatek byla niezla pula nagrod. I jesli kadrowicz chce tam jechac to powinnien.

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
mi też sie to nie podoba ale co zrobić pójdę na zawody i np mnie zawieszą i co wtedy. Poza tym jezeli ktoś tylko chce to moze isc do klubu i sie zapisać bez problemo tam też moze udowodnic ze jest dobrym zawodnikiem i dostać sie do kadry klubu.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
Moze ale nie w kazdym miescie jest klub. No coz poczekamy co zrobi zwiazek i wtedy sie zobaczy co i jak. Bo przez te skledztwo np. moze byc malo zawodnikow na Mistrzostwach slaska w TS. Nie wiadomo czy zawody sie odbeda ale jesli doszly by do skutku to mozliwa jest mala liczba zawodnikow. Bo ta impreza juz chyba nie moze byc wpisana w kalendarz skoro ma sie odbyc jeszcze w tym roku.

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
dziwne,dlaczego wzoruś skasowal mojego posta
podajac :
4. "Zaśmiecania" działów informacjami nie związanymi z ich przeznaczeniem oraz umieszczania adresów e-mail.

akurat nie umiescilem adresu mailoweo,a napisałem włąsnie,kogo moze dotyczyć dyscyplinarka...ale widze,ze nie panuje tu wolnośc słowa -ani prawda,a nazwisk nie wymieniłem,wiec...dlaczego?Wolna bic piane bez konkretów,a jak sa podane konkretne wiadomosci,to jest kasowane...ale niech i tak bedzie czyli forum to o tej tematyce bedzie zacofane wzgledem konkurencji.

pozdo Moderatorzy-Wzorek rozwijasz widze dział i dyscypline trójbój siłowy oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
johny
Akurat tak mi się przycisnęło...
Taki sposób pisania jak Twój,absolutnie nic nie daje.Poza wprowadzaniem kolejnego zamieszania.Kilka postów wyżej gregorterm napisał,że dzwoniono do niego w sprawie sędziowania w Nasielsku i właśnie dlatego on uważa że sprawa dotyczy również tej kwestii.Ty znowu piszesz to samo co już napisał wcześniej markus2m,z tą różnicą że podajesz domniemane imię i literę nazwiska.
Takie posty nic nowego nie wnoszą do tematu,myślę że za niedługo wszyscy się dowiemy o co i o kogo dokładnie chodzi.

I możesz być pierwszym który o tym napisze,i nie bój się kolego ja napewno tego nie usunę !!!

pozdrawiam Lublin

ps.
nie jesteśmy zacofani względem konkurencji,jeśli masz na myśli IS.
Wręcz przeciwnie,u nas w tym temacie jest o wiele ciekawiej

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2008-07-20 22:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 688
W Z O R EK -o.k ,lecz zobaczysz czy nie miałem racji.....
To co ja podałem jest sprawdzone(oczywiscie nie wiadomo jak rozwinie sie sytuacja),byc moze do grzeska tez dzwonil i sprawa nasielska jest na świecznik,ale kogo maja karac-zawieszac?organizatorów,zawodnikow,sedziow,mysle,ze nie zawodnikow bo startowali tam kadrowicze i to ze scislej czolowki,wiec paranoja,jak jakiegos x ukarza,a na przykład "Janka " nie to brak słow.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
Polityka , jaką stosuje PZKFiTS jest bardzo krótkowzroczna . Stawia się tylko zapory dla zawodników , odbierając możliwości rywalizowania w różnych warunkach . To , że często kadrowicze startują z koksiarzami jest jasne dla każdego myślącego realnie , więc alement propagandowy typu " co powie środowisko , że jakieś chłopaki z piwnicy są mocniejsi od kadrowiczów " jest głupi . Lokalne zawody dają bardzo ważną rzecz - możliwość poznania przez nowych adeptów tego sportu , z którym bardzo często nie mieli by żadnej stycznośći . Często coś z tego się rodzi . Na pewno są same plusy , ale jak chodzi o kasę , to wiadomo . Sport jest na dalszym planie .
Ale jeszcze jedno PZKFiTS nie ma monopolu na wyciskanie !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy steching-rozciaganie blokuje przyrost sily?

Następny temat

Jak i w czym prac kostium i koszulke

WHEY premium