SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia środkow ori & fake

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 331728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1931
Po ilu dniach odczuje spadek prolki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kerunzo
Po ilu dniach odczuje spadek prolki?


Następnego dnia powinieneś coś czuć ale to zależy co konkretnie ci było ja na cyckach czuje po paru godzinach a nie mam problemu z innymi czynnikami więc tylko na tej podstawie piszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Kerunzo
Metadon i jak działa jak należy? U mnie napis 01 a z drugiej 7

Jeszcze nie wiem. Jutro idę ponownie zbadać prolke i dopiero będę zaczynał jak coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16170 Napisanych postów 18095 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196598
Poziom Prolaktyny spadnie już po paru godzinach. Cabaser to morderca prolaktyny, to się je na ćwiartki ...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 504 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7625
Jak mi na odbloku skacze prolo to biore cwiartke w ciagu dnia, a wieczorem zamulenie schodzi na tyle, ze juz trening jakis da sie zrobic :D a kto mial wywalone prolo ten co to znaczy "zebrac sie na silke".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3684
Oryginalne/fake? Brak daty ważności na ampulkach, gdzie w drugim opakowaniu na każdej ampulce jest data ważności. Czy ktoś się z tym spotkał?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 619
ktos zna? fake? po pierwszym strzale propa drugi dzień napieprza poślad. dzisiaj w drugi pójdzie ale co to bedzie pojutrze to nie wiem :)
o barkach nawet nie mysle, a jak zapodam w udo i bedzie bolec jak tyłek to chyba z krzesła nie wstane :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
slabrz5909
ktos zna? fake? po pierwszym strzale propa drugi dzień napieprza poślad. dzisiaj w drugi pójdzie ale co to bedzie pojutrze to nie wiem :)
o barkach nawet nie mysle, a jak zapodam w udo i bedzie bolec jak tyłek to chyba z krzesła nie wstane :)





Dose masz ok kwestia czy tolerujesz ten este i ew nosnik w nim, to sa glowne bolaczki propa
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
warnerek
Oryginalne/fake? Brak daty ważności na ampulkach, gdzie w drugim opakowaniu na każdej ampulce jest data ważności. Czy ktoś się z tym spotkał?





Minusem tej firmy zawsze bylo niechlujstwo, ale na spokojnie bym wbijal ktos pewnie pominal przy produkcji date
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3684
lodzianin1
warnerek
Oryginalne/fake? Brak daty ważności na ampulkach, gdzie w drugim opakowaniu na każdej ampulce jest data ważności. Czy ktoś się z tym spotkał?





Minusem tej firmy zawsze bylo niechlujstwo, ale na spokojnie bym wbijal ktos pewnie pominal przy produkcji date


Ok tak zrobię, tym bardziej, że konsystencja oleju jest identyczna , oby w tej dece była deka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmg do odbloku

Następny temat

Covid a testosteron

WHEY premium