SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia środkow ori & fake

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 332783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
ug jak grzybów po deszczu ;) , clomid prawdopodobnie kopia działająca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ten cobra akurat już jest na rynku troche czaasu żadna nowość bardziej lokalny produkt.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 38
Hej , pytanie bo aż się zdziwiłem . Już 4 raz zamawiam ze strony Uber Pharma teścia Ubertest Cyp 250 . Zawsze przychodził żółty i oleisty a tym razem przezroczysty i bardzo wodnisty . Fake ?
Oraz zaniepokoiła mnie ta szpara na gumie przy szyjce bo w tamtych nie było żadnej szpary ...










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak bym zwracał uwagę na takie pierdy to nic bym nie mógł wbić . To under nie apteka , chodź w aptecznych zdążają się jakieś fakapy .
Wbij i nie szalej



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-02-08 16:38:07

Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-02-08 16:39:56
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388667
kiedys byly podsmiech**ki z tego labu, z tego co mi sie o uszy obilo, to nie wala ch**a (przynajmniej az tak ) masz poprostu inny kolor oleju/olej i tyle w temacie, przybij i zeby sie upewnic dla wlasnej glowy, idz zrobic badanie po kilku dniach
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
lordknaga
kiedys byly podsmiech**ki z tego labu, z tego co mi sie o uszy obilo, to nie wala ch**a (przynajmniej az tak ) masz poprostu inny kolor oleju/olej i tyle w temacie, przybij i zeby sie upewnic dla wlasnej glowy, idz zrobic badanie po kilku dniach

osób które nigdy nie miały tego labu w rękach ale madrzyly się że są pewniejsze laby i że z takim orłem to nigdy by nic nie wbiły
do autora poprostu zmienili olej i tyle a dalej działa dobrze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5427 Napisanych postów 15455 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388667
to jak 'taki' orzel na etykiecie to znaczy ze nie wbijali bo ??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 290 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74469
Wnm111
Hej , pytanie bo aż się zdziwiłem . Już 4 raz zamawiam ze strony Uber Pharma teścia Ubertest Cyp 250 . Zawsze przychodził żółty i oleisty a tym razem przezroczysty i bardzo wodnisty . Fake ?
Oraz zaniepokoiła mnie ta szpara na gumie przy szyjce bo w tamtych nie było żadnej szpary ...






bierz śmiało różnice mogą się zdarzać







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaaaaa85
lordknaga
kiedys byly podsmiech**ki z tego labu, z tego co mi sie o uszy obilo, to nie wala ch**a (przynajmniej az tak ) masz poprostu inny kolor oleju/olej i tyle w temacie, przybij i zeby sie upewnic dla wlasnej glowy, idz zrobic badanie po kilku dniach

osób które nigdy nie miały tego labu w rękach ale madrzyly się że są pewniejsze laby i że z takim orłem to nigdy by nic nie wbiły
do autora poprostu zmienili olej i tyle a dalej działa dobrze


A ten oreł to niemiecki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42317
Lux1980
jaaaaa85
lordknaga
kiedys byly podsmiech**ki z tego labu, z tego co mi sie o uszy obilo, to nie wala ch**a (przynajmniej az tak ) masz poprostu inny kolor oleju/olej i tyle w temacie, przybij i zeby sie upewnic dla wlasnej glowy, idz zrobic badanie po kilku dniach

osób które nigdy nie miały tego labu w rękach ale madrzyly się że są pewniejsze laby i że z takim orłem to nigdy by nic nie wbiły
do autora poprostu zmienili olej i tyle a dalej działa dobrze


A ten oreł to niemiecki ?

Tak, to też sebixy boją się bić, żeby im swastyki na swetrach nie wyrosły.
5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmg do odbloku

Następny temat

Covid a testosteron

WHEY premium