SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia środkow ori & fake

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
Trzeba by wejsc na holenderski wykaz lekow czy to jest dostepne ale na 99% nie
Czyli masz podrobke jak dla mnie na 99% tylko w srodku moze byc 100% nandro zgodnie z etykieta lub cos innego niestety. Osobiscie celowal bym w popularne ug na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31318
PanTalon
No tu pisze właśnie ze holenderska tylko nie wiem jak sprawdzić czy znajduję się tam deka

Może być tam Deca ale oryginał to raczej nie będzie - co nie znaczy, że nie może być substancji czynnej. Taniej jednak wyjdzie za inny under bo z tego co pamiętam nieźle liczyli sobie za 1 vial tej deci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 447
No cena nie powiem spora ale akurat to najmniejszy problem bo nie będę oszczędzać w rzeczy ktore będę w siebie ładować tylko żeby było pewne ale narazie odpuszczę ten produkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31318
PanTalon
No cena nie powiem spora ale akurat to najmniejszy problem bo nie będę oszczędzać w rzeczy ktore będę w siebie ładować tylko żeby było pewne ale narazie odpuszczę ten produkt

Lepiej jednak poszukać czegoś bardziej zwykłego niż dopłacać za "org" który raczej nie ma nic wspólnego z apteką.
Od siebie mogę polecić co próbowałem Platinium, Balkan, Malay, Nexium, kiedyś org AP, Shree, a, z npp Malay, nexium, swiss i Balkan było super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
Generacja_
Witam Panowie co o tym myślicie,dostalem to bez opakowania oraz z białym kapslem,widzialem zdjecia z niebieskim fejk waszym zdaniem? Czy nowa szata i jest to ori?





Mialem mt2 z tego z takim kolorem wieka dobra melka bilem w tym roku. Wczesniej bilem z niebieskim wlasnie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 243
Witam kolegów,

Ja jakiś czas temu spróbowałem propionatu teścia firmy Kuwait Pro i muszę napisać że albo tam był fake albo bardzo słabe stężenie :| poza tym opakowanie nośi wszelkie ślady fake-u










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opakowanie nosi ślady fake ???
Możesz to rozwinąć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94129 Napisanych postów 363975 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667720
U mnie wbijali ten kuweit i chwalili sobie
Poza tym propa trafic lipnego to sztuka
Nie mozesz zrobic badan za 25-30 zl dla pewnosci?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 243
https://www.sfd.pl/STERYDY_PODRÓBKI-t406769.html
Tu był temat poruszany odnośnie wyglądu

Tak zrobię badania.. muszę się poświecić jednak teraz jestem na innym towarze myśle ze temat rozwinę w lutym

Odnośnie kolegów .. może oni mieli jakiś inny kuweit? Ja kupiłem online w sklepie.. -nie wydaje się wam dziwna ta etykieta?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja miałem środki kuweit , i wszystko chodziło dobrze !
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmg do odbloku

Następny temat

Covid a testosteron

WHEY premium