SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia środkow ori & fake

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 331006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5119 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78339
Cześć!
Pytanie o clen.
Ostatnio miałem "prawdziwy" bo czułem. Na fotce to większe opakowanie (naklejka ściągnięta- żona myśli że to magnes i potas, ale za duże dla niej dawki i nie może mi tego broń Boże brać ).
Wczoraj dostałem tak samo oklejony, ale w mniejszym opakowaniu.

Real czy fake?
Nie próbowałem jeszcze.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669478
Zjedz i zaraz będziesz wiedział to akurat środek który się od ręki wyczuje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917


HORMONA - spotkałem się z tym labem na wschodzie, ciekawa propozycją popularnych substancji ale też zapomnianej klasyki którą niewielu pamięta w większości jednak nawet nie słyszała. Dla osób które interesują się wspomaganiem w sporcie niektóre pozycje to prawdziwa gratka szczególnie, że często trzeba posiłkować się fachowa literaturą, starszymi opracowaniami medycznymi czy tymi dotyczącymi historii lecznictwa oraz przekazem bezośrednim leciwych już zawodników-trenerów.

Tutaj widzimy HORMONA Oxa-masteron (Oxymesteron) - substancje którą pewnie niewielu kojarzy (a nawet nie słyszała). Na przestrzeni 10lat spotkałem się z tym raptem kilka razy, pierwszy raz w tak czystej postaci. Mogłoby się zdawać, że to kolejna wymyślona substancja pod publiczke z bajecznymi opisami, nic bardziej mylnego - produkowany lek na recepte stosowany u pacjentów ale szybko środowisko sportowe zauważyło jego potencjał pozamedyczny przez co został zaadoptowany na potrzeby zawodowego sportu.

Znany ~1960 roku, jak można wyczytać w starych podaniach kulturystycznych nt rozpisek i informacji od doświadczonych zawodników-trenerów do lat 80'tych stosowany z powodzeniem jako zamiennik Halotestinu ceniony za właściwości/działanie, niekórzy widzieli i nadal widzą w nim działanie zbliżone do Oxandrolonu czy też Winstrolu, na pewno bardzo popularny wśród kobiet. Wpadki na testach antydopingowych w różnych dyscypilnach sportowych (nie tylko siłowych) dają jasny sygnał, że po dziś dzień jednak jest stosowany w zawodowym sporcie.

HORMONA to doustne środki, jak np szybko działający Testosteron czy połączenia różnych substancji (znanych i mniej znanych).
Ale o tym następnym razem napisze.
9

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26554
Pierwsze słyszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Miałem ich jeden środek i działa jak trzeba, o innych też już słyszałem dobre opinie


Zmieniony przez - ziki2000 w dniu 2023-12-04 08:28:35

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
krzykacz


HORMONA - spotkałem się z tym labem na wschodzie, ciekawa propozycją popularnych substancji ale też zapomnianej klasyki którą niewielu pamięta w większości jednak nawet nie słyszała. Dla osób które interesują się wspomaganiem w sporcie niektóre pozycje to prawdziwa gratka szczególnie, że często trzeba posiłkować się fachowa literaturą, starszymi opracowaniami medycznymi czy tymi dotyczącymi historii lecznictwa oraz przekazem bezośrednim leciwych już zawodników-trenerów.

Tutaj widzimy HORMONA Oxa-masteron (Oxymesteron) - substancje którą pewnie niewielu kojarzy (a nawet nie słyszała). Na przestrzeni 10lat spotkałem się z tym raptem kilka razy, pierwszy raz w tak czystej postaci. Mogłoby się zdawać, że to kolejna wymyślona substancja pod publiczke z bajecznymi opisami, nic bardziej mylnego - produkowany lek na recepte stosowany u pacjentów ale szybko środowisko sportowe zauważyło jego potencjał pozamedyczny przez co został zaadoptowany na potrzeby zawodowego sportu.

Znany ~1960 roku, jak można wyczytać w starych podaniach kulturystycznych nt rozpisek i informacji od doświadczonych zawodników-trenerów do lat 80'tych stosowany z powodzeniem jako zamiennik Halotestinu ceniony za właściwości/działanie, niekórzy widzieli i nadal widzą w nim działanie zbliżone do Oxandrolonu czy też Winstrolu, na pewno bardzo popularny wśród kobiet. Wpadki na testach antydopingowych w różnych dyscypilnach sportowych (nie tylko siłowych) dają jasny sygnał, że po dziś dzień jednak jest stosowany w zawodowym sporcie.

HORMONA to doustne środki, jak np szybko działający Testosteron czy połączenia różnych substancji (znanych i mniej znanych).
Ale o tym następnym razem napisze.


Oxymesteron akurat słyszałem ze jest dośc mocny a więc że kobiety biora to nie słyszałem ,akurat tego nie brałem własnie z opinii ze jest mocny a już nie małolat ze mnie :D
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Informacyjnie n/t HORMONA One-Rip - tutaj widzimy blend znanych substancji.
Synteza 2 substratów pozwoliła uzyskać 1 gotowy produkt One-Rip (Oxandrolon + EPI).
Wygodne rozwiązanie dla osób które gustują w szybkich i skutecznych rozwiązaniach przy stosowaniu tych substancji.


7

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669478
Bil ktoś może?




treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
właśnie szukałem tego do zakupu ale to chyba u nas mało dostepne, cięzko o opinie bo u nas tylko biolab robi w kosmicznej cenie

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669478
Pobadane co chciałem














treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmg do odbloku

Następny temat

Covid a testosteron

WHEY premium