SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia środkow ori & fake

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 329595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Wyglada ok, teraz jest w plastiku wlasnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 252
Jak myślicie oryginalne czy fake ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 252
Golfmk3vr6
Jak myślicie oryginalne czy fake ?











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Tej firmy nie slyszalem aby podrabiali
Takie podstawy jak test/ metka nie ma co sie martwic o dzialanie raczej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3
Witam wszystkich uzytkownikow, mam dostep do takiej firmy. Wyglada ladnie, ale czy to original?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tego nie podrabiają i sprzęcik hula jak należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Sepah dobry lab

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2983
Panowie pytanko takie mam co do firmy BALKAN.. na ampułkach znajdują się kody i na każdej ampie powinien być inny kod czy może się powtórzyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 145 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2465
przemo94
Panowie pytanko takie mam co do firmy BALKAN.. na ampułkach znajdują się kody i na każdej ampie powinien być inny kod czy może się powtórzyć?


jesli chodzi o lot to na kazdej ampie powinien byc ten sam
ogolnie z balkana wiekszosc srodkow u mnie w uk przerobilem i wszystko dziala dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2983
Mi chodzi o te kody co się sprawdza na stronie czy środek jest ok. I w jednym op kody wszystkie były takie same na każdej z pięciu amp a w innym op kazdy kod byl inny. Więc nie wiem o co chodzi ,ale każdy kod dzuala na stronie . Czy może to być wyj**ka mimo to ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmg do odbloku

Następny temat

Covid a testosteron

WHEY premium