SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijanie wagi 2 kg do jutra !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Witam , jutro mam zawody i musze wazyc 69 kg ,wazenie odbedzie sie rano , mysle ze kolo 9/10 . Moja naturalna waga to 72,od 2 dni mniej jem ograniczylem sp0ozywanie plynow i aktualnie mam 71,ale wazylem sie przed chwila a dzisiaj jadlem tlyko sniadanie ... i juz mnie skreca z glodu ,co byscie poradzili?? bo dizisja napewno pojde jeszcze na trneing ,grubo sie ubiore i p0orobie ok.40 minut jakies lajtowe cwiczneia tlyko zbey sie wypocic a nie styrac, ale ja JESTEM GLODNY ,doradzcie jakie produkty moge ew. zjesc jeszcze dzisiaj?? cos lekkiego itp. zbey nie zalegalo w jelitach ...

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
judo w opolu?

skoro nie przypilnowałeś wagi trzeba będzie pocierpieć...

minimum płynów... do tego witaminy
minimum jedzenia jakiegokolwiek...
to tego sauna i pozbywaj się wody...

po wadze pij izotoniki i wracaj do równowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
nie, boks w chojnicach , rozumiem ze minimum mjedzenia akle co przez to rozumiesz ? moglby dokaldniej napisac, dlatego ze zawsze startowalem w wyzszej kategori i nie mialem problemow ze zbijaniem ,ale teraz chcialbym w nizszej bo mam "blisko"

Co według Ciebie powinienem dzisiaj zjesc.. a w zasadzie.. co moglbym dizisaj zjesc ...


aha, dzisiaj jeszcze pojd ena tnrieng to mysle ze wypoce z 1kg

Zmieniony przez - .MIrko. w dniu 2009-06-05 13:34:13

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
słuchaj sam nigdy nie miałem z tym problemu i nigdy radykalnie wagi nie zbijałem. Ale obracam się teraz w światku judo właśnie i mój przyjaciel wysokiej klasy zawodnik zawsze ma jazdę przed zawodami ze zbijaniem. A że podjadać lubi to praktycznie zawsze do ostatniego dnia ma z 2 kg do zgubienia. Jego metoda, oczywiście mega niezdrowa ale jedyna skuteczna. Jak mówiłem płynow minimum w ciągu dnia, wieczorem juz wogóle i rano przed wagą też raczej tylko zeby witaminy popić łykiem. Z jedzenia też minimum, ja bym postawił tylko na ryż i mieso kuraka + omega 3 i to w porcjach minimalnych. Nie wiem czy jesteś zatłuszczony i na ile siedzi jeszcze w Tobie woda więc ciężko powiedzieć. Ale tak czy siak zostawianie sobie 2 kg na jeden dzień do ważenia nie jest mądre i zawsze skutkuje katowaniem organizmu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
72 kg to jaka mam byc tlusty hehe .. a moze na obiad zjem se zupe ?? czy to zly pomysl?

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie mówię że tłusty ...

co do jedzenia to jak mówię postawił bym na min. ilość ww złożonych i białko + omega 3


zbijanie 2-3 kilogramów w ciągu 24h to radykalne posunięcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
czy ja wiem czy radykalne ... dzownilem do trenera.. powiedzial ze spokojnie to zbije.. Dzisiaj mam trneing ubiore sie w kurtke zimowa i poleci mi jakies 2 kg na samym trneingu ..uzupelnie tlyko witaminy po treningu ,przez noc tez zejdzie mi z 1 kg, i w drodze jutro jakies pol kilo . aktualnie jem zupke.. moze przed trneinngiem zjem mala kanapke .

Napisze pozniej czy udalo mi sie zzucic czy nie, dzieki za odp. Pozdro

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
pzdr .. powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Lukasz, a jak z sola w takich przypadkach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
idziesz do sauny z butelką wody
pocisz sie
sprawdzasz smak potu - jeśli słony - siedzisz dalej i pijesz wode
gdy nie ma juz smaku, nie pijesz juz wody i wychodzisz za jakis czas - w ten sposob uwolnisz z organizmu związaną wode

mozesz tez zrobic lewatywe, ale nie polecam bo jeszcze sie zesr*** jutro ;D

Szerokie horyzonty ale nisko pod kopułą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
moglem pomyslec o takich rzeczach wczesniej, typu lewatywa sauna etc. ale nie dzien przed zawodami ... bo to strasznie olabia organizm... mam za***ista nadzieje ze jutro z kondycha wytrzymam ,bo cos cuzje z ebed emusial dzisiaj sporo wyp[ocic na trneingu .i po trneingu wypije tlyko mala skzlanke wody razem z recovery drink ...
1

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy prosze mnie poprawic :))

Następny temat

Z planu wysoko węglowodanowego na wysoko białkowy Proszę o ocenę

WHEY premium