SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawroty głowy przy przysiadach:(:(:(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Kumpel miał cos podobnego radze się wybrać do lekarza on miał coś z ciśnieniem ze jak mu skakało to go mdliło a u ciebie moze być podobnie!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no zdaza sie robic ciemno przed oczami nie powiem imo to norma

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6758
Arnold wspominał coś kiedyś że u niego podobne objawy jak u ciebie były przyczyną wytwarzania przez organizm hormonu wzrostui nie raz trzymał miske na wymioty obok siebie. Ale może poprostu źle oddychasz.

To co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
albo nie oddychasz:p

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 271 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8096
ja tez tak mialem ale moj blad polegal na tym ze zaczynalem przysiady od obciazen wysokich a wczesniej robilem np nogi na maszynie i nie za wiele odpoczynku i nie kontrolowalem oddechu (wbrew pozorom to bardzo wazne). Napompowalem krwi do nog a potem jak sobie kucnolem ze sztanga i zaczolem pchac to swiat stawal sie piekniejszy tzn widzialem wszystkie kolory teczy i myslalem ze przenioslem sie do krainy hipisow. Teraz zaczynam inaczej robie serie rozgrzewkowa, a potem jade wlasciwe powoli mocno oddychajac ale nie wypuszczaj za szybko powietrza ( acha jeszcze jedno troche mi kolano szwankowalo wiec odpuscilem sobie wieksze obciazenia na gdzie miesiac ale ostatnio wrocilem i nic zlego sie nie dzieje odpukac)
Kurcze ciekawe czy Arnold mowil powaznie czy tylko troche podkoloryzowal??
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
ja oddycham gleboko i plynnie i tak mi sie w glowie przewraca juz po 3 serii siadow

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1076
Wiekszosc nie wytrenowanych ludzi ma ten syndrom, ale z pewnoscia nie jest to spowodowane skakaniem cisnienia w brzuchu (sic!). Chodzi poprostu o to ze robienie nog z duzym obciazeniem to spory wysilek przez co natychmiast podnosi sie cisnienie tetnicze i w efekci wiecej krwi naplywa do przedsionkow. W lewym przedsionku przy zastawce sa receptory ktore oddzialuja na zwiekszona objetosc krwi powracajacej z ukladu i daja sygnal do mózgu. i w ten sposob wlasnie czujesz sie nizej*****a :). Proponuje duzo biegac zeby sie serce przyzwyczailo do duzych wysilkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
duzo biegac i cwiczyc na mase - niebardzo

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak z dieta ?co jesz na 2-1,5h przed treningiem ?

pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10181
Ja jak miałem tego typu jazdy jak zawroty głowy przy przysiadach albo jak biało mi sie przed oczami robiło przy wyciskaniu z głową w dól to nie panikowałem i cwiczyłem dalej. Samo przeszło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do cwiczeń po operacji.

Następny temat

Szpagat (ból posladków)

WHEY premium