SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodny zaprasza na kufel gainerka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
Panowie mam takie pytanie czy jak carbo rozpuszcze w wodzie przed treningiem i wypije po jakiejś 1,5h to czy nie straci wartości przez ten czas? Wydaje mi się ze nie ale wole się upewnić.

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46343
nie straci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
Jakieś koty mi pod oknem miauczą i spać nie mogę. Żesz kur.... wyją sku...syny aż człowieka telepię. Jutro biorę od kumpla wiatrówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
wezwij daimosa na pomoc

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
kiedyś jak koty zapinały się mi pod oknem to zrobiłem tak. Brałem torebkę ( zwykła lałem do niej wody zawiązywałem i zrzucałem. Jak trafisz kota i bedzie zył to cud to tak jak by kamieniem w głowe dostał. koty tak spieprzały po tym że szok 3-4 na raz takie bomby i góra będa szły i nie wróca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
zarzuc achtunga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
na parterze mieszkam wiec z rzucaniem w nie czymś lipa. wiatrówa byłaby konkret. mam nadzieje, że dziś będzie spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27568
mamy snajpera na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Przyjedz do mnie to Ci w dupe zapakuje achtunga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ja Cie zaraz ustrzele daunie :/

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabela "rekordów"

Następny temat

Szerokie spodnie

WHEY premium