SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodny zaprasza na kufel gainerka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Dobre plecy.

Fantastyczna grubosc, mozesz mi napisac jakie cwiczenia stosowales ? bo sam bym chcial miec takie plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
pyza propnuje zmienic trening ;p

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Domis- napisałem że ćwiczę domatorem i wybór ćwiczeń jest bardzo skromny i muszę kombinować. I teraz uwaga nie śmiać sie jak napisze jak ćwiczę plecy. To tak:
Ćwiczenie 1
stawiam dwa krzesełka w odległości 1,5m kładę na nie rurkę. Kładę się pod rurkę chwytam ją w szerokim chwycie i na wyprostowanym ciele jak strzała podciągam se do klatki. Trochę jak w cyrku ale tak to jest jak nie ma sprzętu.

Ćwiczenia2
coś w stylu wiosłowania zasady taki same tylko że zamiast sztangi mam taki klocek z żelaza waga na oko 40-50kilo i wiosłuje nim.

tak wygląda mój plan na plecy ćwiczę tak około 7-8 tygodni

w niedługim czasie ojciec ma mi pomóc spawać ławkę kupie hantle gryf obciążenie i zaczynam ćwiczyć w miarę ucywilizowanym sposób.

ziompel- nie ma sprawy tylko podsuń jakieś ćwiczenie mi warunek jeden kompletny brak sprzętu ;-(

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-04-16 00:03:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
czemu nie mozesz isc na norm siłke ?

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
u nas nie ma mieszkam w małym miasteczku i tu nie ma takiej siłki a chętnie bym poszedł gdyby była możliwość. W sumie jest jedna nawet całkiem spoko wyposażona przy hali sportowej, ale ona nie w chodzi w grę. Byłem parę razy na niej zobaczyć co i jak. I z tego co zaobserwowałem i nie tylko ja to jest otwarta w rożne dni tygodnia ( nie codziennie) nie ma stałego grafiku. A mnie coś takiego nie interesuje. I na dodatek o rożnych godzinach jest czynna a ja mam dość napięty dzień pod względem czasu.

niedługo coś w domu będę kombinował to wtedy będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
czołem chlopaki trzeba isc do szkoly

pyza kombinuj domowa siłke ajak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
pyzaaaa to patrz na jakim ja śmigam drązku, zrób sobie chociaz coś takiego:

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Ja NArescie juz po szkole. Uff babka z polskiego mnie meczyła

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Siema

Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-04-16 13:46:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tabela "rekordów"

Następny temat

Szerokie spodnie

WHEY premium