SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapyerdalać trzeba- SPAM vol.3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151918

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tak jak ten żart :

Przychodzi Jasiu do mamy i pyta jej , mamo co to jest orgazm ?
A mama na to , nie wiem idź zapytać taty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760


Gorzej by było, gdyby tata powiedział 'idź spytać siostry'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo brata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Albo psa wchodzimy w niebezpieczne tematy. BTW, czytałem gdzieś, że w chinach /lub japonii, nie pamiętam/ jest restauracja, full exclusive, do której mają dostęp wyłącznie ludzie z kartą klubową restauracji. Karta kosztuje 100 000 jenów. A teraz do puenty - klubowicze przychodzą tam, wybierają sobie zwierze, które będą chcieli skonsumować, uprawiają z nim miłość , a następnie jest ono przygotowywane do jedzenia...

Smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Bry... :)

Z tą nową maszyną na siłowni to jakbym o moich koleżankach czytała :D Jednej strasznie na gmatwali w diecie, bo jej cukiernie obok siłowni otworzyli i jej się często wejścia mylą :D

Medytacja zamiast seksu? Wrong... masz dziwne priorytety :D Ruszać się nie musisz, niech facet robotę odwala :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Ja nie lubie facetow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Nie wiesz co dobre :P
No to kobieta niech robotę odwala :D Czy co tam sobie lubisz :D

Właśnie przeprowadziłam ciekawą rozmowę z taką moją daleką kuzynka. Dziewczyna ma sporą nadwagę i jest ogólnie bardzo nieruchawa i uważa, że nic nie można z tym zrobić, bo ma już "aż" 26 lat i w tym wieku to się nie ma co wygłupiać. Jak tak dalej pójdzie to zwątpię w sens swojego postępowania :D

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
I już nad morze jeździ powoli przyzwyczajać się do piachu?
Każda wymówka jest dobra, moja bratowa jest na Dukanie, bo ma wymówkę, że na takim jedzeniu przecież na siłownię nie pójdzie, bo zejdzie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18023
Jak namawiałam kiedyś kumpelę na siłownię to mi powiedziała, że nie może ćwiczyć, bo się spoci :D Szczerze mówiąc nie znalazłam kontrargumentu :D Inna nie może ćwiczyć, bo dużo ćwiczeń jest podobnych do jogi, a ona jest wierząca praktykująca, a joga "otwiera szatanowi dostęp do ludzkiego ciała". Kurcze z jakimi ludźmi ja się zadaje...

Jeśli kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie, kobiet tez nie lubie

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ewson się ogarnia!

Następny temat

stella0307 / Redukcja

WHEY premium