SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapyerdalać trzeba- SPAM vol.3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152634

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No i obraziles mnie Morales

Jest jakis powod, ze nigdy na silowni nikt nie odwazyl sie podejsc i powiedziec mi, ze nie powinnam trenowac ciezarow jak to sie zdarza 90% kolezanek na sfd

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja mogę do ciebie podejść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo myślą sobie: Fajna dupa, zrobiła sylwetkę na siłowni i widać, że te sztangi jej służą To co mają poprawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
haha i co, zasugerujesz, zebym nie trenowala ciezarow?

w jednej tylko silowni, o dziwo lanserskiej trenerzy sami mnie zagadywali i pytali co trenuje i ogolnie o zyciu. a tak to nic. jestem ignorowana

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Magda relaks do mnie tez nigdy nie podszedł i nie zwracal uwagi na moje treningi, generlanie tutaj jest zawsze zasada ze przy zapisywaniu sie na silownie jest obowiazkowy tes wydolnosci wypelnienie papierow i trening by obczaic urzadzenia, Na jednej silce stwierdzilam ze sama bede cwiczyc i nie potrzebuja testowego treningu i jakos przeszlo na innej zrobilam grzecznie machanie na maszynach. A pozniej nikt mnie nie pytal co robie ze sztanga
Trenerzy chodza tylko w czesci z maszynami i tam poprawiaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Moralny- dobrze bajerujesz, masz talent

Nie, no nie narzekam, ale jak czytam jak laski sie chwala, ze tlum zebral sie jak podnosily x kg albo jak trenerzy na nie nastawali to zastawiam sie...bo ja bilam rekordy w MC przy chlopakach i nikt sie nie gapil. no gapili sie jak RDL robilam

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego zaraz zrezygnować? Masz machać i wzbudzać podziw u leszczy którzy boją się podejść
Jak się gapili na... RDL to znaczy że zdrowi są

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2011-01-25 09:44:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
do mnie na siłowni tylko chłopaki podchodzą i dupe trują dziewczyny sporadycznie,chyba mnie nie lubią po radach jakie dałem jedenj z nich kiedyś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Morales sprawdzalam w lustrze czy sie gapia, zdrowi

Lodzianin a co jej powiedzials? Zapyerdalac trzeba?

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie miałem zły dzień i podeszłą do mnie dziewczyna i prosiła o jakieś rady bo chciała schudnąć.To jej powiedziałem że najlepszy będzie łańcuch na lodówkę i się obraziła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ewson się ogarnia!

Następny temat

stella0307 / Redukcja

WHEY premium