SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapyerdalać trzeba- SPAM vol.3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152730

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Ania i za moje jajniki wypij, błagam tak żeby przestały boleć, to pij dużo dużo

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
I za mnie też

bo ja nie pije.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ja tydzień temu se wypiłam, to dziś już nie mogę, bo bym pewnie niezły opyerdol dostała

Kupujcie kapustę świeżą i kiszoną i ogórki kiszone - są tanie.
A z kapusty mozna dużo fajnych rzeczy zrobić

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2011-02-19 22:17:35

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Spać nie umiem Niech ktoś sobie weźmie moje jajniki parszywe

A tak w ogóle jakby jutro się ktoś przyplątał, to mam pytanie (ostatnie )
Chcę wyrzucić produkty zbożowe z diet (oprócz płatków owsianych) i mam problem z dobiciem węglowodanów (oprócz płatków mam strączkowe - soczewica, ciecierzyca, fasole), co można jeszcze wrzucić, żeby podbić węgle? Bo skoro warzywa są poza bilansem to już naprawdę nie mam pomysłów.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Owoce?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Bamf, no właśnie mam, ale ze względu na prawdopodobną nietolerancję cukru muszę je ograniczać i właściwie jestem w kropce. Chyba będę musiała jednak trochę dodać brązowego ryżu czy też razowego makaronu.

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
A co ze słodkimi ziemniakami?

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
No właśnie ziemniaki jakiekolwiek też chciałam wyeliminować
Tak naprawdę chyba muszę trochę się postawić do pionu, bo widzę że moja dieta zmierza w tym złym kierunku, jakim jest eliminowanie wielu produktów "bo przecież mogą być niezdrowe".

Dużo w sumie nie brakuje, dołożę jakiegoś ziemniaka, masz rację. Zbożowe będą na wylocie, ale od ziemniaka nic się nie stanie a podbiję węgli.

Dziękuję

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Nie za ma co Bataty są ponoć zdrowsze od naszych pyrów

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ewson się ogarnia!

Następny temat

stella0307 / Redukcja

WHEY premium