SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapyerdalać trzeba- SPAM vol.3

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
No co kto lubi. Mi byloby latwiej zrobic doktorat z czegos innego,bo co to za problem, ale poniewaz jestem kretynka wybralam matematyke.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Matematyka... brrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
ta, ja mialam sladowe ilosci matmy i staty na ekonomii i juz wiedzialam ze nie w tym kierunku co trzeba poszlam. to co Magda robi to dla mnie niewyobrazalne tortury

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Sek w tym, ze dla mnie tez, bo to po prostu nie jest fajne, dlatego taka wkurviona chodze

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
no to rzuc to w cholere, czemu sie meczysz na wlasne zyczenie.

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no tak sie zastanawiam...

bo to mialo byc tak,ze doktorat jest z nauk medycznych, nie? a promotor zrobil wszystko, zeby wpakowac mnie w teorie statystyki. doradzaja mi pogadac z promotorem, ale on mnie nigdy nie slucha, tylko radosnie obwieszcza mi jak bede dowodzic jakiegos ****a twierdzenia

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-03-15 22:03:35

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
no to ujnia. Moze im powiedz ze albo nauki medyczne albo rezygnujesz bo cie stata nie bawi. Ja poszlam na doktorat z turystyki, tez mnie przestala bawic (mimo ze to byl moj wybor) i chcialam odejsc - sami dali mi kilka opcji do wyboru zebym tylko zostala

Moze u ciebie tez tak by przeszlo, chyba zdaja sobie sprawe z tego zes brilliant, nie? no i juz cos tam w ciebie zainwestowali przeciez

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Oj Magdaleno, Magdaleno dzisiaj bardzo przypodobałam sobie Twoje imię
Czemuż Ty się tak krzywdzisz, forma autodestrukcji a może ukryte wyzwanie i tak naprawdę lubisz to co robisz

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
no nie przesadzajmy z brilliant, akurat maja lepszych.

sama nie wiem, ciagle ****a domagam sie, zeby mnie kierowac w kierunku clinical trialist, zazadalam rozdzialu z health economics i oczywiscie on kiwa glowa, a potem kurrva znowu gadka szmatka o rozwijaniu metodyki. wyslal mnie tez na kurs dla doktorantow teorii statystyki, ile kurrva juz siwych wlosow od tego mam to zal. no i uprzejmie poprosil o programowanie w R, a ja bylam kiedys programista SAS i troche ciezko sie przestawic.

zainwestowali tylko w moja owsianke w Cambridge. No i te pare £ stypendium, ktore wyludzilam hehehe. A tak mozna sie domagac wlasnej wizji? Bo w PL to raczej nie bardzo, nie?

wiecej zali nie pamietam, poza tym wszystko dobrze

Julia, nie, ja po prostu nie moge o wszystkim tu mowic, nie? Gdybym mogla tym ****nac to bym juz siedziala w samolocie

Lubic to lubie jesc i ogladac seriale, wiec ewentualny research moglabym prowadzic w dziedzinie dietetyki lub popkultury

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-03-15 22:22:21

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
wiem, że nie wszystko wydaje się takie, jakie jest

jak już będzie bardzo źle, to podeślę Ci mój prywatny odrzutowiec, który zabierze Cię, gdzie zechcesz

Juliette has a gun

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ewson się ogarnia!

Następny temat

stella0307 / Redukcja

WHEY premium