SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakony typu Shaolin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
To odzwiezyl:
,,Zadne SW nie jesst idealne na ulice, kazdy styl ma jakies wady,jeden styl jest dobry w stujce a inny w parterze.Nalepsze by chyba było MT lub Bjj"

Przeciez kazdy to wie, i tyle razy bylo na forum

Zmieniony przez - f1g0 w dniu 2006-03-20 16:01:33

Mierz wysoko-bo im z wyzszej wysokosci spadniesz, tym wyzej sie odbijesz przy uderzeniu w ziemie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Odświeżyć temat-to odnaleźć temat w którym ostatnio wypowiadano się np kilka lat temu-i się w nim wypowiedzieć. A hunter po prostu powielił opinię, że do obrony najlepiej nadają się style mocno kontaktowe. Skoro zaś BJJ i MT są rzeczywiście skuteczne-a do tego "trendy"-polecił właśnie te dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
Wiem Cavior. Poprostu tak mi sie napisalo ze odswiezyl temat. Ale jak sam powiedziales powielil opinie(o ktorej tyle razy bylo mowa). Zreszta nic nie mam do tych styli-sa skuteczne(niestety nie beda zbyt skuteczne u Adiakanusa)

Mierz wysoko-bo im z wyzszej wysokosci spadniesz, tym wyzej sie odbijesz przy uderzeniu w ziemie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Była wiele razy mowa ale on akurat tego nie wiedział to mu napisałem wiec w czym problem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Jesli chcilabys trenowac kung fu,to mozesz sprobowac tanglangquan,inaczej modliszka.
...
Napisał(a)
Usunięty przez KOSA KK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2768
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
nie no mamy post o tsunami wiecej juz nie trzeba -ktos moze to wziasc na serio

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
A co on tam nawywijal?Bo nie zdarzylem przeczytac.cos ze kf lipa a tsunami jest the best?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2768
czy ja z Tsunami jawnie szydziłem?? Ja tylko podkreślałem jego "uniwersalizm"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
O ludzie litości widać, że sie nie znacie odradzacie kolesiowi style uderzane z powodu zbyt niskiego wzrostu, a jakbyście nie wiedzieli to Bruce Lee miał 170cm wzrostu czyli tyle samo jak ten chłopak co pisał a z wzrostem 190cm jak ktoś pisał, że ma to nie przypominam sobie żeby ktoś miał a i jeszcze pisze to dla tego kto rozpoczął ten temat zakon Shaolin jest po części otwarty dla ludzi z zewnątrz i po odpowiedniej zapłacie nie wiem ile dokładnie mogą ciebie uczyć nie jestem aż tak zorientowany ale jakbyś chciał to na gg pisz mam w profilu podane

Bruce Lee=Legenda

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie

Następny temat

rękawice

WHEY premium