SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zadziwić siebie i innych - redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Akurat przechodzilam obok

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
A pisałaś że preferujesz ćwiczenia w domowym zaciszu, więc rozumiem, że nie lecimy treningiem siłownianym tylko domowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia .. duzo wytrwałości.. dasz rade!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 451
na siłownię mogłabym pójść, ale z takim ciałem to trochę się wstydzę:( Te kompleksy zamknęły mnie w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jakbyś znalazła czas na siłownie to było by fajnie, sztangielki 1,5kg to wiesz... do zabawy sa Diety nie "układaj" jak karmisz ale wpisuj co jesz trzeba wywalić smieci, masz czas.. nie wiem ile będziesz karmiła ale w sumie pare miesięcy moze duzo dac dobrego twojej sylwetce pod warunkiem ze nie będziesz syfu jadła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
wisienkaa67
na siłownię mogłabym pójść, ale z takim ciałem to trochę się wstydzę:( Te kompleksy zamknęły mnie w domu.


Błagam Cię, zmień myślenie i to szybciutko, bo to podstawa
Jak chcesz sprawdź sobie w moim dzienniczku moje obecne, nie wspominając o startowych wymiarach Na siłowni jestem 5 razy w tygodniu, nikt mnie pałą stamtąd jeszcze nie wyganiał, wręcz przeciwnie, wszyscy witają z uśmiechem i kibicują, a jak widzą, że się człowiek przykłada, to pomagają i dopingują. Kupuj karnet, zyskasz fajniejszą sylwetkę i kilka nowych znajomości
Słodycze out!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
wisienkaa67
na siłownię mogłabym pójść, ale z takim ciałem to trochę się wstydzę:( Te kompleksy zamknęły mnie w domu.


ej no nie żartuj, dobrze jest a będzie jeszcze lepiej
idź na siłownię i nie grzesz więcej

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 451
Karmić mam zamiar jeszcze ok roku (pierwsze karmiłam rok i 8 miesięcy). Syf wyrzucony, właśnie wyszli od nas znajomi, na stole mnóstwo słodyczy, ciasteczka itp, a ja delektowałam się zielona herbatą. Co do siłowni to mnie przekonałyście, muszę tylko zrobić rozeznanie-obok mojego miejsca zamieszkania są dwie. Tylko nie znam się na tych sprzętach i w ogóle kiepsko u mnie trochę z kondycją, przez co boję się kompromitacji. Ale no cóż, jeśli to ma mi pomóc zrzucić ten ohydny tłuszcz i zyskać ładną sylwetkę to nawet pół miasta może się ze mnie nabijać - poświęcę się:) A dietkę zaraz spróbuję jakoś opracować, w razie czego prosze o poprawki.

Udało mi się opracować jakieś menu na jutro, tylko trochę tych kalorii za mało mi wyszło, treningi na siłowni raczej wieczorem ok 20.00, jak mąż wróci z pracy, bo nie mam z kim dzieci zostawić. Mam teraz pytanie co do ćwiczeń: siłownia: pon, śr, pt, bieganie wt, czw czy to wystarczy? Czy jeśli do tej pory siedziałam tylko w domu z dziećmi na dupsku i teraz tak ostro się wezmę do roboty, to czy tym sobie nie zaszkodzę? Jak się trochę "rozruszać"? Od jakich ćwiczeń zacząć? Może na razie tylko bieganie?




Zmieniony przez - wisienkaa67 w dniu 2012-01-09 00:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 451
Czy ktoś weźmie mnie pod swą matczyną opieke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Robaczku, teraz padam na twarz, ale rano pomogę Tak naszybko: wywal ten owocowy jogurt, dodaj zdrowych tłuszczy, kurczaka zamień na inne mięso, musli zamień na płatki owsiane (możesz dodać owoców suszonych), słonecznik zamień np. na orzechy włoskiej, macadamia, brazylijskie, tuńczyk lepszy z wody + oliwa z oliwek dobrek jakści dodana oddzielnie.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT/Kendra/redukcja/rok str.25

Następny temat

Odchudanie, pomocy !

WHEY premium