SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabit Samedov o "masowym holenderskim cudzie" w sportach walki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11685
sportowcy dziela sa na 2 grupy: tych co zlapali i tych co nie zlapali EOD o dopingu w sporcie powazniejszym (nawet nie zawodowym)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Criplo ma rację.

Nie można powiedzieć ,że wszyscy biorą ale jest to pewnie większość. Wystarczy popatrzeć na nienaturalny przyrost masy Overeema lub Tyrona Sponga który z resztą jeszcze 4 lata temu ważył 70 kg a dziś prawie stówę.


W sporcie zawodowym jest to poniekąd konieczność. Bez tego nie ma wyniku.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram olokk, jestem liberałem i cieszyłbym się gdyby były federacje w których można oficjalnie koksować (w zasadzie to tak teraz jest w japonii więc jest ok).

PS a mi tu na forum po legendarnej walce Pudziana jakichś dwóch mędrków tłumaczyło z wyraźną irytacją że w USA to można koksować ile wlezie bo tam nie ma kontroli.. ani limitów wagowych Na szczescie popisali trochę co myślą o walce swojego idola,i znikli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to ja bym była ewenementem bo ja potrafie przymasować 3 kg w 3 dni (=> Święta) w takim tempie stówka moja w 2 miesiące - a Ty sie 4 lat czepiasz

a poważnie, doping w sporcie zawsze jest ten jeden krok przed komisjami, testami, itd. Zresztą, niektóre środki są niewykrywalne, niektóre nie wiadomo, czy pochodzą ze źródła naturalnego czy nie - najprostsze jest zbadanie poziomu EPO (erytropetyna - hormon stymulujący produkcję krwinek czerwonych): jego wzrost może być spowodowany albo treningiem wysokogórskim (stosowanym już na szeroką skalę) albo podaniem EPO w formie strzykawkowej. Źródła zbadać sie nie da, ale zbyt wysoki poziom skutkuje już wnikliwymi badaniami kontroli antydopingowej.

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2009-12-30 20:48:31

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Lady M widzę że notatki się przydały

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm ale czemu piszesz o EPO skoro mowa o dopingu w sportach walki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
bo podnoszenie poziomu EPO to jedna z najczęściej stosowanych form dopingu i w ogóle szerokopojęty doping krwi

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
Ja nie wnikam ;]
Jak chcą brac to niech biora, to ich zycie, ale problem właśnie polega na nabraniu siły, siła powinna isć z masą zawodnika, a zawodnicy, którzy waża po 70 kg, nie powinni być zbyt silni, ale kiedy jeden odstaje znacznie siłą od drugiego, to wtedy wlaka jest nierówna, ja sam zreszta narzekałem, na sylwetki zawodników, więc miło popatrzec jak sa lepiej zbudowani ; )

Ona podała mi dłoń i ja dla niej klęknę
Ja dla niej padnę
Ani słowa ze strony ludzi i ja to odgadłem
Mnóstwo słów o Tobie:
Mówione, pisane, czytane i tak sie nie dowiem
Bo tajemnica owiane jest to:
Dobro czy zło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
EPO jest bardzo popularne w kolarstwie.

U nas też bardzo często jadą na lekkich formach teścia (np. Winstrol) i diuretykach.

Zmieniony przez - Thai-Mati w dniu 2009-12-30 22:01:13

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Moim zadniem fajnie byłoby pooglądać taką galę na której można by koksować "legalnie" i zobaczyć w akcji wielkie mutanty. W innych galach zawodnik podpisujący konrakt powinien mieć regularne testy antydopingowe, anie tylko w określonym czasie przed walką.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szkola i problem

Następny temat

Dragon

WHEY premium