SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za wąski jestem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2007
Witam. Po wakacyjnej przerwie zamierzam powrocic na silke, ale poki co musze wszystko przygotowac.
Na wstepie 188 cm, 78kg (przerwa - schudlem), 17 lat.
A wracajac do tematu, moim problemem jest to, ze w czesci tulowia jestem zbyt waski, do tego mam wciecie w talii. Na ogol jestem chudy, ale moja dolna czesc ma wystarczajace wymiary, co w polaczeniu z chuda i waska gora nie podoba mi sie. Oprocz nabrania masy chcialbym "poszerzyc" sie w tulowiu, tali. Jakie cwiczenia powinnem wykonywac i jakie czesciej? Z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
o talie wąską powinieneś dbac bo jak rozbudujesz plecy i klatkę to sylwetka nabierze fajny kształt litery V

więc zadbaj ogólnie o mase mięśniową i symetryczny rozwój i będzie klasa

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
J.W. ćwicz odpowiednio górę,a muskulaturę w okolicy talii wyrobisz sobie optycznie ćwicząc mięśnie dolne i skośne brzucha,bardzo dobrym masowym ćwiczeniem w tą część są skłony boczne ze sztangietką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2007
Juz teraz moge sie pochwalic ze jak na moja chudosc to mam spora V bo naprawde w tali cieniutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
No to co marudziszCiesz się,że nie masz problemu jak inni co już na swoją talię nic nie poradząPopatrz jaka wąska talia u niego





Co do Twoich ćwiczeń na "poszerzenie się" w tułowiu to zerknij do atlasu ćwiczeń co jest dobre na mięśnie najszersze grzbietu(oczywiście całe plecy i barki też mają wpływ na to),podciągaj się i wiosłuj,a będziesz rósł wszerz,stawiaj na podciąganie.

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-27 11:59:33
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 64
bierz sie za miche i nie bedziesz marudził ze talia za wąska
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Weidera na poczatek

WHEY premium