Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
670
Jak da się wywnioskować po temacie chciałbym przytyć.
Wiem , wiem - dieta.Dodatni bilans kalorii.Tyle że tu następuje problem.Śniadanie , obiad i kolację jem jak należy.Ale to jak widzę za mało.Waga od ponad miesiąca waha się między 71,5 a 73kg.I tu następuje problem nr 2 : nie mam jak zwiększyć ilości posiłków.
Przeszkadza mi w tym szkoła (wiem że jest artykuł o tym ale nie zawsze mogę mieć NORMALNE jedzenie ze sobą) jak i ilość jedzenia w domu.
Chciałbym uzupełnić te braki.Dziś czytałem artykuł tu na forum o tym że gainery mogą "zastąpić" posiłek.Plus oczywiście białko gdyż na pewno jego brak w moich posiłkach jest.Jaki gainer byłby więc dla mnie najlepszy?
Wkrótce też zaczynam nowy cykl na kreatynie.Która wam lepiej przypadła do gustu - TCM czy Mono?
Szacuny
4
Napisanych postów
398
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6343
A Gainerki tez mozna rozdzielic wedlug kasy moim zdaniem mozna by bylo dopisac jeszcze whey mass gain z hi teca cena nie wygórowana a dobrze wchodzi z białeczek natomiast poleciłbym zdecydowanie vitafit nie jest drogie a tez wchodzi pieknie.
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
670
Tzn z białek to raczej brałbym WPC z Ostrowii bo je już miałem.
A co do gainerów: Ile warto było by tego zakupić?Bo widzę że to zbyt tanie nie jest a mam ograniczone fundusze.
Szacuny
0
Napisanych postów
38
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
670
No i cena podobna z tego co widzę.Wezmę to pod uwagę.
Zastanawiam się co lepiej kupić: 2270 g Mutant Mass za 79zł , czy 3kg Mass XXL za 102zł.
Biorąc Mass XXL nie brałbym dodatkowo białka bo nie mam na to funduszy.
I tak muszę zakupić jeszcze kreatynę.
Peepeek , czemu edytowałeś swojego pierwszego posta?
Szacuny
4
Napisanych postów
398
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
6343
W takim razie bardziej musisz zastanowic sie bardziej nad swoimi brakami i co Ci by było bardziej potrzebne mowie jak nie masz kasy to whey mass gain z hi teca za 3 kg placisz 73 a za 110 zl masz juz 4,5 kg i tak jak napisalem wyzej to jest wlasnie gainerek dla tych co maja ograniczony fundusz a jest dobrym gainerem w dodatku porcja wynosi 50gram wiec masz 60 porcji przy 3 kg
Vitafit za 750gr placisz 32 zl więc za 2,25 kg białka placisz 96 zł porcja dzienna to 30 gram wiec masz 75 porcji
Ewentualnie jak chcesz zostać przy najlepszych to weź zdecydowanie mass xxl te 3 kg-jednak tu porcja wynosi zdecydowanie wiecej niz w produktach ktore wymienilem wyzej, jednak tak jak napisałem na początku musisz się zastanowić co będzie Ci bardziej potrzebne białko czy gainer