SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z 5 posilkow na 6

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Możliwe, sam Berardi teraz wypuścił książkę ze swoim eksperymentem z IF, mam już na dysku, czeka na chwilę wolnego czasu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-11 00:28:09

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
ladna krzywde sobie robisz jedzac 1 posilek czy 2... wiem ze odjac z 5 pozostalych i dac to w 6 ale co odjac zeby fajny posilek skomponowac..

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w jaki sposób robię sobie krzywdę? myślisz, że Twój przodek xxx lat temu jadł śniadanie i szedł polować na zwierzynę robiąc sobie przerwy co 3h by zjeść posiłek? czy jadł jak miał co jeść?
posiłki co 3h wymyśliły sobie tłuściochy, które szukały usprawiedliwienia dla swojego obżarstwa i dorobiły sobie do tego ładną pseudo dietetyczną otoczkę.


pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-11 17:28:39

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
... :p co maja ludzie z xxx lat temu do ilosci posilkow? ;p teraz sa badania naukowe i dzieki nim wiesz ze im wiecej posilkow jesz w ciagu dnia tym szybszy metabolizm... nie widze sensu tego sporu czy powinno sie jesc 1-2 posilki czy 5-6 :p

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaz te badania, ktore pokazuja ze 5 czy 6 jest lepsze niz 1-2 pod wzgledem metabolizmu. takich badan nie ma, mit obalony zz 10 lat temu. - s, a to maja ludzie, ze nie ewoluowales o 10000000000000 lat swietlnych i jestes wlasciwie taki sam jak xxx lat temu twoj xxx-dziadek

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-13 12:24:10

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29581
ale ten dziadek na pewno nie wygladal jak chociazby kulturysta klasyczny;
zauwazylem duza mode i sporo pimpowania tego podejscia ostatnio, co sie bierze zapewne z amarykanskich for, w kazdym razie na pewno sie PRO formy na takim podejsciu nie zrobi, pies j***** badania, zycie zyciem i nie znam zadnego prosa jadacego na takim podejsciu, co innego ludzie chcacy osiagnac zdrowa i mila dla oka sylwetke

Zmieniony przez - skur3byk w dniu 2011-12-13 13:04:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
@up z Twojej wypowiedzi nie wiem czy popierasz moje zdanie czy koniu;p
no to dziwne bardzo ze wszyscy kulturysci jada na 5-7 posilkach dziennie... nie wierzysz to masz mozliwosc zadania pytan im na tym forum np. Dawid Geler, Tomek Bobrowski i inni. i spytaj sie co oni mysla o 1-2 posilkach dziennie :p no xxx lat temu moze i tak jedli ale w drodze ewolucji sie to zmienilo

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaż te badania udowadniające tą przewagę, czekam...oraz jak wyjaśnisz, że moi klienci jedzący w ten sposób osiągają podobne czy nawet lepsze efekty od tych jedzących 5-6? oraz jak w wyniku ewolucji się zmienił kod genetyczny, że teraz musisz jeść 6 posiłków? jedzenie tylu posiłków dziennie, to wymysł ostatnich lat, jak pisałem usprawiedliwienie dla grubych świń by móc częściej wp*****lać, spytaj dziadka czy babci czy tak jedli. A i wciąż czekam na info jaką to robię sobie krzywdę, jeżeli wysuwasz jakieś stwierdzenie kończ je.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2011-12-13 20:10:11

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
skur3byk
ale ten dziadek na pewno nie wygladal jak chociazby kulturysta klasyczny;
zauwazylem duza mode i sporo pimpowania tego podejscia ostatnio, co sie bierze zapewne z amarykanskich for, w kazdym razie na pewno sie PRO formy na takim podejsciu nie zrobi, pies j***** badania, zycie zyciem i nie znam zadnego prosa jadacego na takim podejsciu, co innego ludzie chcacy osiagnac zdrowa i mila dla oka sylwetke

Zmieniony przez - skur3byk w dniu 2011-12-13 13:04:31

A Ty czy kolega wyglądacie jak kulturysta klasyczny na 6 posiłkach?
w temacie na temat warzyw na patelni wyszło jednak, że i jednak "pro" też stosują taki system, ale jako, że nie mam zapędów homoseksualnych i nie podnieca mnie męskie ciało nie znam nazwisk.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
w dziale, gdzie ludzie chcą po prostu zrucić parę kilo z brzucha i tyłka (większość postów na głównej) bez sensu jest wrzucanie podejścia pro. tu podejrzewam, większość ludzi i tak po tygodniu 'waszej' diety (kura - ryż - jajka) wraca do pieczywa wasa i 1000 kcal.

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Napój H20 Oshee

Następny temat

Dzień bez treningu - dieta do oceny

WHEY premium