SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZEJDŹCIE WSZYSCY Z DROGI DREAM Wp*****LA PIEROGI

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125463

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurek - w tym samym momencie poleciałoby tyle samo rakiet na ruskich i chinoli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paramaribo gdyby nie ruskie to nie wiadomo czy Polska by istniała teraz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
+ beka z tego, że USA rozp******iłoby jednych i drugich w pył. Może gdyby oni się tam nawzajem pozabijali to by lepiej było dla świata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Kumpel chodzi na siłkę w rzeszowie bo teraz studiuje mozę na tą samą co ty . Taka niewielka

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Co nie zmienia faktu, że USA nic nie zrobi bo nie ma tutaj żadnego interesu

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
pborek czyżby na PAKO GYM jak ja ? :

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19444
NIECH TYLKO KTOŚ K*RWA WJEDZIE DO POLSKI, a zobaczycie, że Polacy zjednoczą się tak jak w 20 wieku i będą jak husarzy - i przy okazji zayebią Tuska.


paramaribo, no i wtedy nie będzie nic.

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
40neos
Co nie zmienia faktu, że USA nic nie zrobi bo nie ma tutaj żadnego interesu


i tu się zgodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 248 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1054
najpierw kupa potem ukraina kurde i wez sie dogadaj. Z dupy do dupy tematy troszkie pogadajmy mp o laskach tu kazdy bedzie chcial sie wypowiedziec. Np kto jest za tym zeby co 5-10strön dawac fotki foczek. Za udzielanie sie w temacie i prowadzenie go co wy na to

"Ludzie przychodzą i mówią mi: - Hej Bruce, czy naprawdę jesteś taki dobry? A ja na to: gdybym powiedział, że jestem, prawdopodobnie pomyślałbyś, że się chwalę, a gdybym powiedział, że nie jestem dobrzy, wiedziałbyś, że kłamię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Neos nie mam pojęcia jak się dowiem to ci napiszę :D

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jaki poziom tkanki tłuszczowej jest dla organizmu najlepszy?

Następny temat

strony

WHEY premium